Jump to content
NOVIQ

Черпи ток от някъде

Recommended Posts

Здравейте имам един въпрос нов съм и не съм наясно с тея работи.Купих си Хонда Сивик 97г. преди 7-8 месеца карах я цяла зима без проблеми и изведнъж като се позатопли ако не я карам 2 дни и акумулатора е паднал(зареждам го и пак същата история)има ли някакъв начин да и направя сам някаква диагностика  и да разбера от къде черпи ток

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

благодаря колега за полезната информация

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

наистина се оказа от Pioneer-a аз лично не вярвах,но след като го замерих се оказа,че като е със панела дърпа доста ток

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дърпа доста ток докато е с панела, защото ако е с вакуумно-флуоресцентен дисплей той консумира от 150-200mA нагоре....П.С> Защо си оставяш панела на плеъра, като не си в колата - да стимулираш окото на някой дебнещ мангал или...? ;)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не колега тя е в гаража и някой път ме домързява да го сваля ама вече ще го правя

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На кола стояща предимно в гараж по-добре направо и откачай минусовата клема. Този плеър стоящ дори само на "стенд бай" лека полека си взима неговото.. колкото и да е малко...Изтървеш ли акумулатора да падне под определено напрежение за дълго, в него настъпват необратими химични процеси, и може да се спомине ;)

  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...