Jump to content
Emo1234

Акт за черен капак

Recommended Posts

Тъпите прасета нямаха с какво да си изхабят химикала че се заядоха за капака ми сивика ми е червен с черен капак и писах че не натхвърля 30% дали ще отпадне на някои писали ли са досега такава смешка?

  • Надолу 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Във форума има колеги които работят в пътна полиция. Те най-добре биха ти отговорили, но след това обръщение "тъпи прасета" дали ще го направят според теб ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Emo1234, ебати неграмотно написаното изречение заеби!Ако КАТ-аджията пожелае, може да ти спретне някое "любовно писмо" дори и за срока на годност на лекарствата в аптечката ти...Всичко е въпрос на подход - държиш ли се нормално, обикновенно правят само забележка. Никога не съм попадал на някой полицай от КАТ, който умишлено и без причина да се заяжда с мене!П.С> Ако ти беше на тяхно място и някакъв пикльо ти се лендзи отсреща, че нямаш право на това или на онова и че пикльото е най-наясно от всички с всичко, ти какво би направил? Или си убеден че си знаеш целия закон наизуст и че си изцяло невинен? ;)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Правилно са ти написали!Според теб не трябваше ли?Ако намериш повече грешки в Акта, от тези в твоето изречение,тогава можеш да ги наречеш "Тъпи прасета"!

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...