Jump to content
iliuminati

Как да сваля облегалката за глава?

Recommended Posts

Здравейте, колеги! Тъй като съм новобранец в форума и се надявам да уча бързо(надявам се) имам едно въпросче а именно сваля облегалката за глава на предните седалки на Хонда ЦРВ 2004( МК2 ) ? търсих оглеждах за някакви скобички под самия бутон но не открих. А ме е страх да напъна повече да не стане някоя грешка.За това помагайте ако някой се е сбъсквал с това.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Такова още не съм разглобявал, но би трябвало като задържиш бутона натиснат да си излезе. Ако трябва разклати подглавника напред-назад и дърпай. Довечера ще погледна на един комшия, ако го мерна, да видя неговите как излизат.Може и да бъркам, но подглавници с бутони са на този принцип, просто малко по-трудно излизат.

Редактирано от chooby

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Такова още не съм разглобявал, но би трябвало като задържиш бутона натиснат да си излезе. Ако трябва разклати подглавника напред-назад и дърпай. Довечера ще погледна на един комшия, ако го мерна, да видя неговите как излизат.Може и да бъркам, но подглавници с бутони са на този принцип, просто малко по-трудно излизат.

Благодаря, колега ще пробвам този метод, т.к. само с натискане на бутона не става :( гледах някакви клипчета в youtube как слагат мониторчета на тях и става с натискане на копчето ама при мен не стана :) ще пробвам с разклащане и ще пиша ако има разултат :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Натискаш "бутона", държиш и дърпаш подглавника нагоре ;) П.С> Ако си по-нервен, внимавай да не продъниш тавана. :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Петър , абе пробах и така ама не стана ;) иначе открих начин за смъкването разтворих кожата и се оказа че братския японски народ или в моя случай британски е сложил щифт на едната пръчка а аз се чудя що не става и не става да излиза.Колеги при опит да изваждате облегалката за глава и не става знайте, че има щифтче ;)Благодаря на оказалите помощ в форума :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...