Jump to content
whiteboy

фото реле

Recommended Posts

здравейте колеги ... снабдих се с фото реле (модул) от един мерцедес, което на тъмно само пуска фаровете ....колата е хонда 5 хеч д13б2 та въпросът ми е има ли някои запознат по инсталацията на тази кола ... т.е. интересува ме къде трябва да вържа кабела които излиза от това реле за да вкючи фарове и габарити , същевременно да имам и дълги и къси ...благодаря предварително на отзовалите се на помощ :))

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

никой ли не се сеща от ел. инсталции и т.н. :S

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре,Виж модула с каква схема на връзване е и после намери къде да го вържеш. Сложи си му отделен кабел с бушон или реле и готово. Нямаш ли някой френд алармаджия или ел техник? Така от разтояние е малко сложно. п.п. Това е готин модул, но те искат да го правят нон стоп на къси, така че не виждам смисъл от него, но ти си знаеш. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

изхода го имам и реле с бушон съм сложил ... интересува ме къде да го свържа за да имам къси/дълги заедно нали с габарити (най - вече заради тези отзад)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

[*]май ще трябва да повикам на помощ - НЕВОЛЯТА ! :ph34r::ph34r::ph34r::ph34r::dry::dry::dry::dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

НАправихх Гооо ;);););):cool::cool::cool: ако някой се интересува как съм го направил може да пише на лично :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...