Jump to content
pagubg

HR-V Ecu?

Recommended Posts

Някой има ли представа какво ECU ползват?Има няколко вида мотори, примерно ECU на d16w1 и ECU на d16w5 (vtec).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой има ли представа какво ECU ползват?Има няколко вида мотори, примерно ECU на d16w1 и ECU на d16w5 (vtec).

-Уточни въпроса, не става ясно за какво питаш...-за фирмата производител на двигателният контролер, модела на контролера или софт.версията???? И защо ти е да знаеш това , има дефектирало управление ли?? Производителите са няколко ползвани от Хонда, -Денсо , Хитачи , Санкен ,

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой има ли представа какво ECU ползват?Има няколко вида мотори, примерно ECU на d16w1 и ECU на d16w5 (vtec).

-Уточни въпроса, не става ясно за какво питаш...-за фирмата производител на двигателният контролер, модела на контролера или софт.версията???? И защо ти е да знаеш това , има дефектирало управление ли?? Производителите са няколко ползвани от Хонда, -Денсо , Хитачи , Санкен ,
Благодаря за отговора на първо място!Трябваше ми да знам това, защото имаше вероятност да се наложи да сменям целият компютър (за щастие не се наложи). Интересуваше ме какъв (хардуеър) използват на тези автомобили, понеже ако ми се беше наложило да го сменям, трябваше да знам поне какво да търся :)Търсих из интернет, но не открих някаква по-подробна информация по въпроса, затова и създадох тема тук. Ако някой има представа или документация, щеше да ми е от полза, а и вероятно не само на мен.Поздрави,Ради

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...