Jump to content
rudolfff

Инсталация на климатик

Recommended Posts

Здравейте,Предстой ми покупка на пета генерация Prelude и след като разгледах и покарах 4 - 5 варианта се спрях на един, но с един недостатък: липса на климатик. Някой немец е решил че ще задели някоя марка и го е взел без, та сега аз се чудя дали да се заема с тази задача. Интересува ме някой правил ли е тази процедура и ако може да каже дали е имал някакви проблеми. Цените които чух са 300-400 за климатика и към 150 - 200 за монтажа, така ли е наистина? Също така предполагам че самата инсталация да се вземе не е кой знае колко трудно но майстора който я слага трябва да е на ниво. Ще съм благодарен ако някой ме пропоръча такъв в София.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Станах ме 2ма колеги помагайте.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Операцията е правена многократно и не е проблем.Цените са там някъде за труд,а за климатика вече е до пазарлъкаПубликувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма никакви проблеми,ако си купиш пълен комплект.Цената е 200 лв. без пълненето,ако искаш пиши на лични един тел.и ще помогна.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз точно с това се занимавам вече седмица, знайте едно климатик от дясна дирекция не става на лява, моя проблем идва път от това че моя идва от Х22 и там ел. инсталацията на релетата за компресора и вентилатора е без букса каквато има в F20 за релетата, а влиза в главния сноп и така в купето /поне хондите от които търсих такава всички бяха Х22 и с дясна дирекция, но пък климатика идва от лява и при нея е така/.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...