Jump to content
Vasilen_Civic_DOHC

Каква скоростна кутия да сложа?

Recommended Posts

От доста време се чудя дали да пусна тема...ама накрая се реших, защото не съм толкова навътре в нещата. Та така... карам 5-та хеч с Б16А1 ( на Кико от Враца старата кола за тези които я знаят) и трета влиза само с двойно амбриране и се чувствам малко като тираджия. :D Реших да си сменя скоростната кутия, но незнам с каква, колата не е само за гонки и лиготии карам си я като евридейка. В момента кутията е С4Ц, обмислям варианта с кутия от англичанка-С9Б. но не знам дали няма да е доста дълга и мотора да си губи силата. Може би е най-добре да сложа клип как върви колата с тази кутия, и хората които са по навътре в тези неща да си кажат мнението, ако е така ще кача и клипс колата. Не ми се иска да взема някаква кутия и после да съжалявам, за това реших да питам първо. Общо взето въпроса ми е, ще се спъне ли колата с кутия от англичанка, може ли да се сложи ( до колкото знам от Б сериите всички кутии стават) и каква кутия е най-добре да взема. Предварително благодаря! :) Поздрави Василен!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

S4C е много добра кутия защо искаш да я сменяш !??!!? Синхронизаторите да не са те предали .. те се сменят доколкото знам ?!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оправи си S4C-то , много хубава кутия е !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отремонтирай си твоята и си свиркай ;) Събери лев, купи си нови синхрони и действай ;) Ослушай се добре, ако вие може и някое лагерче да смениш на отварянето.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първо...Благодаря на отзовалите се! Синхронизатора 3-4 е свършил и така като я слушам вият и 1 и 2 и 3-та. А като давам газ...1-ва->2-ра... после 5-та не иска да се включи, все едно я няма. Колко излиза горе-долу един ребилд на такава кутия, аз гледах по ибей и т.н и май излиза същите пари.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Излиза колкото да си купиш друга :( Така като слушам трябва да смениш поне 3-4 лагера и синхроните.. :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А тази дето ще я купиш дали няма да е същата като твойта???По-добре инвестирай за ремонт за да си сигурен

  • Нагоре 3
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина е най-добре да си оправиш твоята и да си сигурен, че скоро няма да имаш проблеми с нея.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...