Jump to content
Traccer

филтър на купе

Recommended Posts

Публикувано (Редактирано)

Как се сваля пласмасата която е пред филтъра на купето?Свалил съм жабката и до там !Болчето съм развил,има сноп кабели и тях съм отделил и след това ?Колата е ej6 d16y7 сивик 6 генерация купе.

Редактирано от Traccer

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей, колегаРазгледай тази темаhttp://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=69424Аз да те питам как свали металната релса ( греда ), на която се захваща жапката? Защото аз не успявам да развия 2-та болта, които са в дясно, а тези от ляво с 872536834678 зора ги развих. Не мога да се преборя с релсата, за да сменя филтъра.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е за 6-та хеч 97г. японка, за купето не знам дали е така, но пък може да е полезно за някой ;)

1. Не се маха жабката, филтъра се сменя от долу, под нея има ето това:

Публикувано изображение

2. Дърпате 4-те стърчащи "краченца" на долу и капачето пада и филтъра се вижда вече:

Публикувано изображение

3. Издъпвате стария филтър на долу и към вас, слагате новия в обратния ред:

Публикувано изображение

4. Слагате капачето обратно и гледате "краченцата" да се захванат(щракнат)на местата си и да не пада:

Публикувано изображение

5. Ами това е общо взето :)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Петко на сбирката ще ти покажа ако още не си го сменил.Трябва да има една рамка на която се слага филтъра колегата които е постнал снимки гледам е напъхал филтаъра без рамка ако не греша.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Не, при мен няма никаква рамка или нещо подобно, на самото "капаче" има некъв дунапрен за уплътнение и това е, при вас може и да е различна ситуацията...това е за хеч-а, поздрави :)ПП. Може и да е имало рамка някога...знам ли, нали караме "нови" коли... ;):D

Редактирано от Венцо

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...