Jump to content
LsD

Затъмняване на стъкла?

Recommended Posts

Публикувано (Редактирано)

Здравейте колеги, можете ли да ми кажете къде да отида , където затъмняват стъкла добре и горе долу ефтиничко ? Знам единия вариант при Миро фолио в с.Рогачево , някъде другаде да знаете случайно ?Благодаря и поздрави ! :)

Редактирано от LsD

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Евтино и качествено са две изключващи се понятия. Имам координати на човек във Варна, който работи чудесно но дали е евтино е много субективно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а на какви проценти да си затъмня предните стъкла дайте някакви мнения ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По закон е забранено да се лепят фолиа или да се променя транспарентността на предните 3 стъкла и да се затъмнява задното при липса на странични огледала. (ако съм в грешка да ме поправи някой) ;) Санкцията е - спиране от движение + глоба ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе по закон....то много неща по закон не трябва да са така ама Уви... Публикувано изображение

Колеги споделете на колко процента да одаря фолиота на страничните предни стъкла?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега аз съм виждал 2-3 коли които е затъмнявал Миро и мога да изкажа само инфо за тях. Едната беше моя кола, старото ми БМВ, първо затъмнихме задните и странични прозорци с фолио което затъмнява 80% (имаше и 90% - по-тъмно), след известно време затъмних и предните със същото фолио и от вън се личеше че си е затъмнен прозореца. Имам 2-ма приятели който са си затъмнявали колите при Миро, задните прозорци ги затъмняват с най-тъмното а предните с най-светлото и така не си личи че колата има фолио отпред (мн трудно се забелязва), но като си в колата слънцето пак не ти пече (фолиото е с UV защита).На мен лично както си бях затъмнил предните прозорци на БМВ-то ми идваха малко тъмни, нощно време по-трудно се виждаше на огледалата.Според мен на предните си сложи най-светлото и си мисля че по този начин рядко ще имаш проблеми с органите на реда :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,колеги!Аз също проявявам интерес,но бихте ли казали някакви координати на Миро?Благодаря предварително

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Напиши в гугъл-а Миро фолио с.рогачево кординати трябва да излезе нешто . ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Публикувано изображениеБлагодаря,колеги!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...