Jump to content
roni_c

Здравейте,колеги

Recommended Posts

Здравейте,колеги.Вече съм собственик на Хонда Сивик 1.5 VTEC-E с двигател d15z8.Следва едно обслужване и малко по-дълъг преход,за да споделя впечатленията си.Въпросът ми е към колеги ,които карат Хонди с този двигател,впечатления,добър ли е изборът ми и всякакви подробности,които биха били от полза.Колата е хечбек (Англичанка),98' година с фейслифата!Ще направя и снимки малко по-късно!Искам да кажа,че досега пак карах японец (Мицубиши Каризма) 1,6 ,100 коня ,но звука на Витека много ми допада!Колата я докарах от Варна,нов внос от Италия и ми даде много добър разход до Пловдив,това което ме притеснява е,че по ауспуха има черни сажди,но сухи (дано не гори масло),а маслото си е на средата на щеката между макс.и минимум!Иначе по ходова част,интериор и екстериор всичко си е наред,двигателя работи тихо и равномерно.Очаквам вашите мнения!;)

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за изчерпателните отговори...:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То и тая хонда е японец колкото мицубишито, демек полу, но смятам че си уцелил точния мотор спрямо разход и вървене.Безаварийни километри.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега.Много километри с нея и да и се радваш.Сложи някоя снимка и те чакаме на седмичните да се появиш. :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...