Jump to content
Forb1dd3n

клатене при висока скорост!

Recommended Posts

Колеги стана ми много интересно...както си карам нормално и когато дам повече гас и като дигна 80 след това колата почна да подскача от патя става хипер нестабилна...имате ли си идея от какво може да е..Моля ви даите ми савети..Колата е Хонда Сивики купе 101 коня 95г

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега има 2 вариянта или не са ти блансирани джантите или ходовата ти част не е в ред :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пробвай първо да размениш гумите

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега при мен бяха амортисьорите. Задния ми беше изпуснал и при по висока скорост ми въртеше задницата. А ако мина през дупка същата работа. Сега с другите амортисьори всичко е ок. Надявам се да съм помогнал. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

според мен задължително да се направи проверка на ходовата част, отпред и отзад и се наблегне на реглажните щанги отзад и накрайници, вътрешни и външни отпред, и самата рейка ,но ако има проблем отпред колата ще тропа при неравности, а отзад може и да не тропа ,зависи от състоянието на тампоните ,за амортисьорите вече са ти казали колегите, успех :honda:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а аз викам да свалиш мацката от колата,че и аз така като я кача моята и колата почва да подскача ритмично :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...