Jump to content
Guest Hronos

Чуите най голямата простотия.

Recommended Posts

Guest Hronos
Публикувано (Редактирано)

Организират състезание с награден фонд,и записват желаещи от днеска.Та значи Honda 1.6-16v, я слагат в клас 2000 куб.-8 клапана.Honda 1.6-16 Vtec ,е в клас 2000-16 клапана.Питам ги как кола 1600 куб. с атмосферен двигател ще кара в един клас със 2000 кубика. Еми тука е така ми вика Гената,иначе нема да е интересно а и няма с кой да ви сложим.Ако сме се съберели достатъчно Хонди отделен клас щели да ни направят,защото нямало смисъл други коли да карат със нас иначе.Тапанарщина пълна.

Редактирано от Hronos

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest BOGIE

Както всички сами се досещаме това не е случайно ;):):););):(:):( ЩОТО КАРУЦИТЕ В НАШИЯ КЛАС НЕ СА КОКУРЕНЦИЯ :D;););) мен лично ми доставиа огромно удоволствие, ЩЕ ПОЧИНА ОТ КЕФ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest icho

За 26.06 ли става вапрос?Хаиде да отидем и да си направим гонки пак само с хондиде?И тия са едни диха4и!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest V-tec

Няма да се учудя и ако ни сложат и в 2000 16v с турбо и пак ще кажат че няма с кой да ни сложат ПОД ВСЯКАКВА КРИТИКА СА ТИЯ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest icho

Това е готино :))) просто ги пла6и Х-то което ни седи отпред на капаците :(:):(:D А пак като ни видят отзад без натписи не смеят много много да се заяждат :))Аз сам с d13 карбуратор,и 4есто се заяждам с винтилови голфофе.Е определено ги даржа на не пове4е от една кола до края на 2-ра.И СМЕ ПО-КРАСИВИ И СМЕ ПО-ДОБРИ !!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest PARADOX_sf

Абе въпреки тва ще съм там да ги поцепа.Можеби 1-2 коли са ми конкуренция.Само имам нужда от съпортваща кола в която да си сложа багажника да не ми тежи.Тоя Генчо единствен може да ме бие ама тоя е с нос.По случая относно 1,6 в 2000. Почват много да ме дразнат. Иде ми да зема един строукър кит да я направа 1,8 мойта и да ме пускат в клас 2000 :(. Просто нема да разберат кво стаа.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Vassil Spassov

Жалко, че съм в бокса при Омбре... Пък и предпоследния път три голфа се наредиха с мен.... Нали се сещате, че коментара е излишен.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest M_TYPE

ЕееееХаааааа егати кефа и това ако нее доказателство че нашите коли са най добри ;);););) PARADOX брато направи ги сами да си говорят ;):( и после сигурно после 6те земат да ни слагат в клас 5000cc 40V хахахахаха 2XDOHC глави 500hp :(:):):D;);):)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Hronos

Добре де ако има мераклии да се съберем и да си направим клас.Роверите също могат да карат с нас.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest jamie

Добре де ако има мераклии да се съберем и да си направим клас.Роверите също могат да карат с нас.

Че класът ще трябва да е "Японски и клонинги" - нещата ще станат яко смешни тогава за останалите ! Не знам, с тия коефоциенти.. сякаш БМВ-тата не са с ВАНОС, някои Тойоти - с ВВТИ ???? За турбо и за Ванкел - да. Ама това че колата ти е по-съвършена технически - пълна глупост е да ти набият коефициент ! Че ВТЕК-а няма особени предимства пред една кола с валове - когато става въпрос за ДРАГ :)!;) Това просто значи че останалите са неподготвени, без по-скъпи тунинг - опции - ами да са живи и здрави и да падат - затова са отишли (за участие....).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest V-tec

Добре де ако има мераклии да се съберем и да си направим клас.Роверите също могат да карат с нас.

Че класът ще трябва да е "Японски и клонинги" - нещата ще станат яко смешни тогава за останалите ! Не знам, с тия коефоциенти.. сякаш БМВ-тата не са с ВАНОС, някои Тойоти - с ВВТИ ???? За турбо и за Ванкел - да. Ама това че колата ти е по-съвършена технически - пълна глупост е да ти набият коефициент ! Че ВТЕК-а няма особени предимства пред една кола с валове - когато става въпрос за ДРАГ !!!!!!! Това просто значи че останалите са неподготвени, без по-скъпи тунинг - опции - ами да са живи и здрави и да падат - затова са отишли (за участие....).
Jamie Е АМА УЖАСНО ПРАВ!! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Tino

Това е най-кофтито в мнталитета ба българина,никога не иска да признае превъзходството на другия ;) Никога няма да си признае че е по-слаб,НО в същото време кога превъзхожда по показатели и се е токазал ще гледа да го изтъкне и покаже на всеки ;) Както сами знаете всеки е чувал истории за победени хонди от по-добри на тях коли,НО коли с по-голяма кубатура,с по-добри тунинзи и т.н. Сами знаете колко са хондите в България които са по възможността си тунингувани на максимум ;) Айде ще помогна на тези които не знаят ;) Ами нито една братчета ;) Но колко са хондите които с един прост чип,въздушен филтър и каквото кажат собствениците смазват ТОП бегачки и премазват ТОП тунингивани бараки ;) А колко са колите които от двигател 1.6 правят 600 коня,АМИ МАЙ НЯМА ТАКИВА ;) Но искрено и страшно много се надявам маняците на тема тунинг да постигнат тези коне и тези резултати ;) Момчета твърдо зад вас съм ;) и съвсем искрено в мечтите или бъдещите си планове се надявам да стана един от вас :)

Така че МАЖЕТЕ ЯКО ГЪЗОВЕТЕ НА ЛИГЛЙОВЦИТЕ И ИМ ПОКАЖЕТЕ НАИСТИНА КАКВО СЕ НАРИЧА HONDA PAWER ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...