Jump to content
LsD

Съвет за нов съединител

Recommended Posts

Публикувано (Редактирано)

Колеги давайте съвети от къде и какъв съединител да си взема за 6така ми :) :) ?

Редактирано от LsD

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега аз поръчах в Автоплус-а Valeo за 150 лв (притискател, феродо и лагер) понеже не ми бяха останали пари, но вместо Valeo пичовете ми дадоха пълен комплелт Exedy за същата цена Публикувано изображение ...за което съм много благодарен, въпреки, че продадох колата Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ехе цял комплект за 150 лв ... това за какъв мотор..става ли за д15з6 втек-е ...и може ли отново да се направи такава поръчка ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За абсолютно същият мотор Публикувано изображение незнам дали втори път ще се объркат да направят подобна поръчка Публикувано изображение момчетата нещо се объркаха, но и аз само си вземах частите, платих ги и излезнах от магазина без много да коментирам Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

по колко горе долу вървят съединителите... и може ли пак да се купи за тези пари ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В "Бултрако София" ЕООД, съединител комплект за D15Z6 е 535 лв. (P/N: 22105P2Y305).

Мисля, че комплект за 150 лв. малко трудно ще намериш... , за 250 лв. е по-вероятно :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги мисля да си взема само феродовия диск и аксиала на съединителя понеже съм малко затруднен за комплект .... Можете ли да ми дадете някакви предложения за марки и цени ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Феродов диск NKK японски има и по 100-110 лв , лагер NSK пак японски 50-60 лв , т.е. е по-вероятно със 150-60 лв да се оправиш ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз към 300 дадох за комллект оригинално EXEDY.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...