Jump to content
weapon R

Moto GP

Recommended Posts

Има ли фенове тука,само аз и брат ми ли стискаме палци за Хондите? :P Вече трето състезание Хонда според мен мачка.Коментаторите на Филм+ твърдят че Репсолите са нестабилни и не пазят гумите,но досега Кейси и Дани са недостижими.Много добър сезон за Хонда се очертава.....отново :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Леко отрезвяващо състезание за Хонда,но пък беше много интересно.Най-накрая Роси на подиума и много добър Лоренцо.В Каталуня на 1 юни,отново чакаме Хондите да бият :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

има още един фен на Мото ГП, ама рядко ми се отдава възможност да седна пред телевизора и да гледам. Инъче съм моторист от 6 години, последните 4 години карах цбр 600 рр но поради финансови причини се наложи зимата ад го продам. на 1-ви юни ако мога ще го гледам :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хонделите направо къртат в мотото .фен сам още от времвто на маикал дуан и алекс кривие :))))

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз го гледам от време на време , когато не са по 1 и също време с Формулата но аз при моторите съм фен на Кавазаки ама тея хонди направо смазват конкуренцията добрече е Хорхе Лоренцо от време на време да се покаже с ямахата инече ....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Такъв сериозен интерес към мотоциклетите Хонда:()Има ли фенове гледали снощи старта на новия сезон.Тук за разлика от ф1 съществуват истински битки между пилоти.Брилянтно начало на сезона за Марк Маркес и Вале Роси.Победа за Хонда.Половината състезание изгледах на крака,все едно бях на пистата:)))Гледайте,заслужава си....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уаааааааааааууу извънземното Маркес.Това момче не е от тоя  свят. :|

Хондите разбивааааат :punk:

Публикувано изображение

Редактирано от weapon R

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Баш сега и аз гледах ги,Марк разби Лоренцо,а след това и Дани разби Лоренцо :yes: 
honda върви като :plane:  не беше въпрос само на пилота,ами и на машина :honda: 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Четвърто състезание,четвърти пол-позишън,пореден разбит рекорд на пистата и стискам палци днес за четвърта поредна победа.Луд.......

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Маркез влиза в завойте като да тича,а не като да кара с 200низ тях.Почит за човека,верно е пилот,голяма радост е че кара HONDA

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

5 от 5 ! Много добър тоя пич!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От десето място-победа!!!

Пети полпозишън,пета победа,пети размазан рекорд на квалификация и състезание.Невероятен ...................

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

8-ма поредна победа, машина!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

9-та поредна победа и пореден заличен рекорд на пистата :worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...