Jump to content
Jam

Виене от интейка

Recommended Posts

Здравейте колеги, от 1 месец съм щаслив собственик на 5ген купе. Наистина страхотна кола немога да и се нарадвам. :) та по въпроса: Когато купих колата имаше ГО, аз като привърженик на старомодните горива (бензин) я карам само с 100 октана (до колко може да се каже че е 100). От както махнах плочката на газовото и сложих метален интейк се чува доста силно и неприятно виене. Моля за мнение какъв може да е проблемът. Благодаря предварително. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

филтъра ти какъв е :) и само за протокола ГО - Гражданска Отговорност ... АГУ - Автомобилна газова Уредба

Редактирано от ObiChLiFk0

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

махнал си плочката от дросела,предполагам и дебита на въздуха се е увеличил.това трябвада е причината на виенето.но защо да е неприятно.да не би да си с калпав филтър.ако не ти харесва,пробвай с друг филтър и виж дали ще вие още.при мен звукът е пного приятен от как съм с панелен К&Н.ГОВОРИМ ЗА СЛЕД 4-5хил.оборота.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно това имах в предвив :) Аз съм с гаден китайски конус (Временно) и също вие от по големия поток въздух :) Основно там търси проблема колега :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с Конус К&Н и пак вие, явно ще се сменя някой ден :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за мненията колеги. И на мен ми се въртеше тази причина но все пак можеше да е нещо по сериозно, а аз найстина много си харесвам къпето и не изкам да му се случват кофти неща :cool:. Смених 3 конусни филтъра и все вие (друг е въпроса че кой от кой беше по голямо менте). В момента съм с 1 от въпросните ментета но скоро ще го сменя за качествен филтър.пп. колега много умесна забележка за агу-то. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...