Jump to content
Капанеца_865

вода в багажника

Recommended Posts

Здравейте,при всеки дъжд багажника ми се пълни с вода(много вода).Пиша,защото вече се видях в чудо и нямам идея от къде влиза толкова много вода.Колата е сивик 6 генерация хечбек.Прави ми впечатление,че водата влиза някъде отдясно.Свалих си задния стоп,уплътнението беше изгоряло и залепих целия стоп със силикон,обаче багажника продължава да се пълни с много вода(2-3 пръстта).Важно е да отбележа,че и дори да не карам колата пак се пълни следователно не е от някоя тапа или някъде от калника.Има един кожух с кабели,който управлява задната чистачка,но не е и от него.Възможно ли е да влиза от антикролото и как се сваля то? Благодаря предварително :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря,колега ,но до колкото прочетох повечето са имали проблем с шибидака си,а аз шибидак нямам.Стоповете си ги уплатних отдавна и водата си влиза пак и особено при тия неспирни дъждове...Мисля да разглобя антикрилото,възможно ли е от него да подлизва:blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Махаш кората на багажника,качваш се на задните седалки и един полива здраво с маркуча(или на автомивка с водоструйка),а ти гледаш. Око да види ,ръка да пипне. Аз имах подобен проблем на Голф 2 който карах ама там си личеше как прави вадички по ламарината и от къде идва.Тогава подлизваше около ключалката на багажника.Пробвай и пиши.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Задните ти колани мокри ли са?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Уплътнител на задна врата? на мен самарата ми по него подлизваше и капеше :)

Редактирано от honda_lv

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

заден тежък удар и джамбазите не са успяли да наместят правилно детайла(багажника) почти съм сигурен :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...