Jump to content
Mitiska

Въпрос относно шофиране в дупки

Recommended Posts

Предстои ми шофиране ноща през 3 сутринта и пътят през които ще мина е осеян с огромни дупки като кратери са направо даже и през светлото трудно се преодоляват някакви идеи как да ги избегна без да си потроша тотално колата гумите са ми нови и не са никак еврини и не искам да ги прецакам.Обмислям да мина бавно но ме притеснява да не направя огромни опашки от коли знам ли....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Братче давай газ за да не правиш опашка ! Глупости . Карай си бавно и нормално да не те притеснява , че ще има колона все пак целта е да минеш без аварии а не бързо :) А и едва ли ще има много коли в 3 сутринта . По-добре да влезеш в дупка от колкото да се помъчиш да избегнеш някоя и да излетиш от пътя . Умната

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Принципа е само един- руския ! Болшоя дупка, болшоя газ !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако намериш да караш зад някой шумахер който знае добре пътя и огън :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Фаровете ниско долу. Халогени ако имаш- пускай ги, ама пази за ченгета. Карай леко и хич да не ти е, че бавиш някой. Даже, ако ти фава някой зор- пускаш го и после по него. Ама не плътно. Оставяш си 30-40 м. че е дразнещо да ти се лепят нощем, а и така ще го гледаш даи ще удари и той в дупка. А и още нещо- като видиш дупка в последния момент пускаш спирачката и натискаш съединителя, особенно ако спираш интензивно преди нея. Това важи и за легнал полицай. Така претоварването на окачването е много по-малко. :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямам халогени ,и няма да имам шумахер пред мен обмислям да карам с 5-10км в час за да избегна на макс дупките.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега я сподели къде е този път с толкова дупки, като гледам си от Варна и на близко такъв път като се замисля е само пътя Провадия-Айтос и то пътя става гаден след с.Аспарухово. За този маршрут ли говориш или е някой друг :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да я сподели :) че с моята косачка ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може да е пътят от Синдел към Провадия брутален е :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе какво става с тоя форум бе хора. Какви са тея теми как да карам из дупки, замръзват ми пръскалките и чистачките ми трупат лед през зимата. :blink: Как може да пуснеш тема в форум, че ще минаваш през път с дупки и какво да правиш ?!?! Скоро официално спирам да чета еб@си :angry:

:Д така е с купените книжки :Д
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Смислените мнения се трият тъпите теми стоят! Към това ли се стремят модераторите? Ако е така казвайте да помагаме.М/у другото последно време вали много дъжд, обмислям да си пусна чистачките? Фаровете да ги пускам ли?

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прелюдаджиите да си четат форума, кво зяпат тука :)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...