Jump to content
maistora-m1

CR-V Прекъсване в движение на средни обороти-1500-2000

Recommended Posts

Здравейте колеги,днес ми се яви странен проблем,колата е CR-V 148ph.B20Z1.По време на движение между 1500-2000 оборота се получава прекъсване на мотора(недостиг на гориво)има го само на бензин,над 2000 върви без проблем.Пробвах на газ никакви проблеми.Компа показва ОК. ПомагайтеПоздрави Марин

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Провери си бензиновия филтър приятел.Ако е затлачен ,не може да храни добре дюзите.И оттам недостиг на гориво.Може и свещи да ти правят беля,или да прескача искра от кабелите,и да замасява.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги,днес ми се яви странен проблем,колата е CR-V 148ph.B20Z1.По време на движение между 1500-2000 оборота се получава прекъсване на мотора(недостиг на гориво)има го само на бензин,над 2000 върви без проблем.Пробвах на газ никакви проблеми.Компа показва ОК. ПомагайтеПоздрави Марин

Колега откри ли причината за проблема тъй като и при мен се случва същото на Honda CR-V 128 к.с. само че, аз засега съм само на бензин. Редактирано от rokoko15

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Същото прекъсване имаше и при мен до днес. Днес с едно приятелче почистихме капачката,палеца и свещите и проблема изчезна . Утре чакам да пристигнат новата капачка и палец като ще сменя и свещите.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Смених свещи , капачка и палец . Работи като швейцарски часовник . Капачката не беше сменявана никога, на нея има дата 06 месец 1997 година. Изкарала е около 200 хиляди километра .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...