Jump to content
Y.Krumov

Проблем с индикацията на таблото при привършен резервоар

Recommended Posts

Публикувано (Редактирано)

Здравейте колеги! Вече от няколко месеца ( а може и година да е станало :dry: ) не ми свети лампата на таблото,която показва че започва резервата на бензина,а преди когато стрелката започваше да навлиза в червената зона светваше за няколко секунди и след това угасваше( с една дуба си бачкаше :D ).Въпроса ми от къде да го търся проблема бушони,крушка на таблото....Ако някй се е сблъсквал с този проблем и вече го е отстранил, да драсне два реда, ще му бъда благодарен!Благодаря предварително!:):cool: П.П Колкото ме дразни тая лампичка,толкова и помага...:lol:

Редактирано от so4en

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много вероятно е просто крушката в таблото. Предпазител няма да е. По лош сценарии е проблем с "кошчето" в резервоара, нещо с керамичната плочка свързана с поплавъка, но малко вероятно е. Започни от крушката. На тези годинки крушките по таблата спират нацяло дори и при леко почукване...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Крушката я проверих....... работи.Незнам от какво друго може да е... :( .....:wacko:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В такъв случай провери дали е в норми съпротивлението на плочката. Ако не е в норма и лампата няма да работи коректно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...