Jump to content
respawn

керамика със стоков притискател

Recommended Posts

Здравейте колеги ,имате ли идея как ще се държи керамика на ХТД със стоков притискател ,става въпрос за налягане от 1+ бар, на д16 с т25 Диска е със 6 плочки.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма да държи много защото притискателите на Д серията стокови (или вариант на друга фирма но пак за заводски автомобили) е много, как да се изразя слаб. Притискателните пластини са 3 на брой но са адски тънки. На афтъраркет съединителите притискателите са с много по-дебели пластини, съответно с много по-добри притискателни свойства :)Успех

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега аз не бих взел ХТД, моя стейдж 2 за 6-7 хил. км беше за хвърляне(и диска и притискателя)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега за този ефект които тарсиш е нужен хубав претискател,керамиката ще даржи ако има какво да е натиска. Ето ти саит да разгледаш че за керамиката и другите феродови дискове си има специално за тях претискатели,мисля че и дори самия материал е различен спрямо керамика или феродо!!! Така че лично според мен няма да има положителен ефект!http://www2.advancedclutch.com

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ebay имаше един продавач, който продава много и на адски добри цени ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди време бяхме слагали 4 лъчева керамика на турбо бмв със заводски притискател и боксуваше постоянно :/

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...