Jump to content
martins

Въпрос относно смяна капачка/уплътнение зад бобина

Recommended Posts

Здравейте колеги. От известно време забелязах че имам малък теч от въпросната капачка и омасляване от гарнитурата на капака на клапаните. Разбрах че гарнитурата заедно с уплътненията за болтовете и тези за леглата на свещите могат да се закупят комплект, но не ми е ясно дали уплътнението за капачката която е зад бобината върви с комплекта на гарнитурата. Също дали се сменя цялата капачка или само някакъв О-пръстен примерно за да знам какво да търся. Благодаря. Поздрави!Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз доста търсих какво точно се съдържа в комплекта и не успях да разбера.

Това беше в моя комплект, мисля си че имаше О-пръстенче за делкото, но не съм на 100% сигурен.

Поръчай си го и него, то е $1,5.

 

Публикувано изображение

 

ПС: Лявата част е кита за главата, дясната - за блока

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря. Поздрави!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Да попитам пак. Видях че има 2 болта които са над въпросната капачка и в ляво от капака на клапаните. Ако се развият дали ще се освободи капачката за да може да се смени уплътнението, или трябва да се маха целият капак?

Редактирано от martins

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги зравейте отново. След доста търсене и писане на имейли за въпросната капачка с уплътнение стана ясно че ще се поръчва от чужбина, а и теча на масло стана доста голям. Та това е въпросната капачка. Публикувано изображение

Като я гледам си мисля че би трябвало да се сменя без да се маха капака на клапаните. Дали наистина ще излезне така и дали евентуално мога да снемя само о-пръстена? Моля за вашите мнения. Поздрави!

Редактирано от martins

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...