Jump to content
626

Моля помогнете - счупих един фотоапарат

Recommended Posts

Колеги, направих голяма беля, преди малко изтървах фото-апарата на приятелката ми и дисплея замина, повече от половината дисплей избеля. Дайде съвет дали въобще някаде може да се смени само дисплея, дали по фототата се занимават с тези ослуги. Модела е Olympus FE 4000. Май ми намирисва че ще взимам нов :(Всяка помощ ще ми е от полза. Благодаря.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

100% сменят дисплей . Трябва ти сервиз едва ли във фотото ще ти сменят дисплея . Като тръгнеш от паркинга на пощата към центъра там преди фотото на ъгъла в дясно има сервиз за телефони и тнт там може да питаш

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

100% сменят дисплей . Трябва ти сервиз едва ли във фотото ще ти сменят дисплея . Като тръгнеш от паркинга на пощата към центъра там преди фотото на ъгъла в дясно има сервиз за телефони и тнт там може да питаш

Вярно колега там ще питам, много благодаря :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имате техномаркет в града :) Отиди там и попитай :) те си имат сервиз :) КнК сервиз се казва :) предполагам няма да ти откажат да ти вземат някой лев :) Макар , че 1-во питай за цена да не стане на цената на нов ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само факти... без коментар.Нов дисплей със смяна около 80 до 100лв в зависимост от мястото където ще го отремонтират. Нов такъв апарат струва 199лв в мултирама! Нов дисплей от Ибей 13.99 паунда с Free доставка до БГ. (работата по смяната му е от половин час до час и половина в зависимост от това колко сръчно боравиш с отвертките) имаш три възможности... ти си на ход ;)

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...