Jump to content
kostata_v

Honda Accord 7г -155кс

Recommended Posts

Здравейте колеги. Искам да ви предложа собствената си Хонда Акорд. Ще започна с най-важното - колата е закупена от представителство на Хонда в Испания никога не е виждала сняг и дупки.Карана е в Испания. Спи в топъл гараж. Акорда е 2000см 155кс на 104 000 км (истински). Обслужвана е само в оторизиран сервиз (нищо общо с бг оторизираните сервизи) кара се с Репсол 5-40W (не го докосва маслото) и бензин само на бензиностанций ЦЕПСА. Пробега на колата е направен предимно по магистрали и разхода на колата извънградско с джанти 15 е 6.3л/100 с 16 ки с който е в момента е 6.95л/100 градско около 9/100. Колата е неразличима от НОВА както и външно така и отвътре. По задната броня имаше охлузвания (но са отстранени в сервиза на хонда ) Цената която и търся е 15 000лв. Моля ви само сериозни хора. За повече подробности в БГ търсете KEMBO (Асен) 0888110102 вива 0882000520 м тел или Мен Стоян тел в Испания ми е 0034649240246 .Ето линк към обявата в Испания http://www.autoscout...x?id=213974068# ще кача и снимки ПОЗДРАВИ. Колата в момента е с оригиналните за модела 16 ки. Сигурно съм пропуснал куп неща но ще допълвам, пък и вие питайте (КЕМБО) каквото ви интересува той е карал колата и е запознат с нещата Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Забравих колата е октомври 2003г 104000 истински километра до Бг като я докарам ще е на не повече от 108х км до края на лятото

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бартер за НИСАН 350Z Honda S2000 с доплащане от мен

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според плановете около 26.07 колата ще е в Бг;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
;) За другия АКОРД има голям интерес за този нищо до сега, но не забравяйте че тази кола е НЕ РАЗЛИЧИМА от нова и който я вземе ще му служи дълго без никакви проблеми . На около 27-28 .07 колата ще е в София вече след това в Пазарджик в гараж

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

0876564816 Това ми е тел. след 26-27 когато ми е включен значи съм в Бг с АКОРДИТЕ Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Акорда е в БГ ПЕРФЕКТНА докарана на собствен ход 0876564816

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До 15 08 ще съм в БГ след това оставам пълномощно на Кембо -Асен 0882000520 ПОЗДРАВИ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Публикувано изображение Горе нови предни гуми +коментар по цената

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, ако някой прояви интерес към тази кола ще му направя коментар и цената ще дойде много прилична и равняваща се на най-евтината в мобилето а колата е повече от перфектно състояние .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата има нов собственик вече -да му е честита и много безаварийни и да стане фен на марката !На себе си пожелавам РЕКСЧЕ и много здраве .БЛАГОДАРЯ на КЕМБО ЗА УСЛУГАТАТЕМАТА ЗА КАТИНАР

Редактирано от kostata_v

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...