Jump to content
Civic111

Минаване на ГТП със затъмнени стопове

Recommended Posts

Здравейте колеги, скоро ще подновявам ГТП и искам да ви попитам ще имам ли евентуално проблеми със затъмнените стопове? Затъмнена ми е секцията за мигача и за заден ход

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Както виждате от снимките видимостта е перфектна. Очаквам вашите отговориПубликувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До сега не са ми правили проблем, но не се знае какво може да измислят. Ако се съмняваш, просто мини и попитай в някои пункт.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никакви проблеми. Минавал съм и с изцяло затъмнени стопове. Също си бяха с перфектна видимост, но не ме накараха да демонстрирам.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм минавал с изцяло затъмнен стоп,никой не ми е правил проблем те толкова и гледат де.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За прегледа няма дерт но на един приятел едни куки му се заядоха ....Малко офф.... ти ли ги прави и с какво :? Поздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ви за отговорите колеги!

За колегата

6gen115hp

Да сам си ги правех с фолио.

ОФ: Лайсните на бронята също ги направих с фолио да са в цвета на купето и няма никаква разлика.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чисто черни стопове + чисто черни фарове= на пункта даже не им направи впечетление....само аварийни пусках.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Проблеми няма да имаш стига да имаш светлини. Иначе може да те върнат за лош външен вид, ако имаш ръжда, удрано или изкривено по колата. :) С тея камери яко са затегнали работата, което не е лошо ама толково изисквания за коли на 20 г. са в повече. Само за леко ожулване на бронята от порядака на 5-10 см. мисля е прекалено.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега няма да ти правят проблеми.Минавал съм с затъмнени стопове на старата ми кола.Щом се вижда през тях като са светнати светлините няма да имаш никакви проблеми.Друг е въпроса че може и никой да не ти проверява светлините.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никакви проблеми няма да имаш , преди три дена бях свидетел как мина кола която нямаше дори светещи стопове :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички за отговорите! Днес минах прегледа нямаше никакъв проблем.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...