Jump to content
guslar

Проблем с заключване на ЦРВ

Recommended Posts

Здравейте! Имам Хонда ЦРВ-1998 година,и снощи отказа да работи дистанционното, за отключване и заключване.Моля за съвет какво да направя,и дали е възможно да се отстрани проблема.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да не ти е свършила батерията колега.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Клеги,преди малко смених батерията,а проблема остава.Не знам изобщо дали може да се поправи.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега виж си бушоните :huh: започни от по елементарните неща, можеш и в аутодата-та да разгледаш. И да питам в твойта тема, от дистанционното не ми се отваря багажника. Попринцип знам че на акордите със същото дист. се отваря, ама при мен незнам дали изобо е така. Някой нещо...... (за ЦРВ 99' става дума)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега виж си бушоните :huh: започни от по елементарните неща, можеш и в аутодата-та да разгледаш. И да питам в твойта тема, от дистанционното не ми се отваря багажника. Попринцип знам че на акордите със същото дист. се отваря, ама при мен незнам дали изобо е така. Някой нещо...... (за ЦРВ 99' става дума)

Колега моето црв е 98 и когато задържа копчето на дистанционното за багажника се отваря

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега виж си бушоните :huh: започни от по елементарните неща, можеш и в аутодата-та да разгледаш. И да питам в твойта тема, от дистанционното не ми се отваря багажника. Попринцип знам че на акордите със същото дист. се отваря, ама при мен незнам дали изобо е така. Някой нещо...... (за ЦРВ 99' става дума)

Колега моето црв е 98 и когато задържа копчето на дистанционното за багажника се отваря
И моето е така, със задържане на копчето се отваря багажника.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Иди в някой сервиз за аларми. Аз като звънях в Бултрако, че ми е само едно и ми казаха 480 лв да ми направят дубликат (няма да казвам какво им отвърнах ). След това отидох при ключар и той каза че дистанционното няма нищо общо с паленето на колата и затова като се прецака отивам при алармаджия да ми смени приемащия модул заедно с дистанционното и всичко е 6 ( едно такова варира от около 60 до 100 лв с два три броя достанционни ). По същия начин стана и като ми се развалиха някои от машинките за заключването - за 30 лв на врата всичко е супер :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега моето црв е 98 и когато задържа копчето на дистанционното за багажника се отваряМерси колега, не се бях сещал да задържа копчето :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...