Jump to content
crazy_to80

скорости на ХРВ

Recommended Posts

Имам една мечта :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: Понеже ми се налага пончкога да пътувам на дълги разтояния, скорост от 80-90 км/ч при 3000-3500 об. е голямо изтезание за мен,а подържането на скорост от 110-120 км/ч ще е изпитание за двигателя,ми се иска да намеря среден вариант.ХРВ-то е 124 к.с. 4х4 в нета рових и открих ,че почти всичко по кутия е ЦРВ 98-01 с исключение на 5-та която е Прелюд 93-96 и CLUTCH HOUSING (незнам как се превежда на български :unsure: ) което си е за ХРВ.Предавателни чсла:1-3.500:12-1.956:13-1.344:14-1.071:15-0,870:R-3.461FD 4.562Това намерих в нетаИска ми се да намеря някакво нискобюджетно решение на този проблем

Редактирано от crazy_to80

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес частично пооправих нещата!Махнах зимните гуми (195/65/15) и с летните (215/60/16) е доста по-добре :DДали мога да сменя предавателното на деференциала с 4,4

Редактирано от crazy_to80

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не занам какво имаш предвид но по моите изчисления при скорост от 95 км/ч на километража ти ще се движеш реално с 100 км/ч усеща ли се изобщо.Аз съм със същия проблем но сложих гуми 195/70/15 и няма разлика а имат много хляб за да ги сменям.

Редактирано от Anton HR-V

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разлика има,стана малко по-тромава при потегляне и изпреварване.Какво показва километража и реална скорост! ?!?! Ползвал съм навигацията на Нокия, преди при 90 км/ч навигацията казваше 80км/ч ,сега при 90 км на километраж навигацията варира м/у 87-88 км/ч. Пробвал съм при подържане на скороста на отсечка от около 1 км. равен терен.При по-висока скпрост усещането е по-различно,по-устоичива е в завои,в града по-рядко сменям предавки,има разлика при шофиране.

Редактирано от crazy_to80

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...