Jump to content
Guest 1net

какво стана на Божура...

Recommended Posts

Guest 1net

Преди да ви поразкажа малко, искам да благодаря на всички които помогнаха финансово или материално ( със 2 слика). За всички вас реших да лепна по един стикер... да знаят хората че клубът ни съществува и се интересува от състезания. С тези стикери, официално Ви благодаря. БЛАГОДАРЯ

Състезанието се получи доста интересно и аз съм адски доволен. За съжаление в клас "16сек" моя грешка ме изхвърли от надпреварата още на първия старт. Бях срещу корвета и бях отежнил колата повече ет необходимото. Паднах с 4 хилядни. Ако бях с една идея по-бърз, корвета пак щеше да ме бие, но времето щеше да е под 16сек, което означава че щеше да отпадне... ноооооооо какво да се прави, загубата е част от играта.

ето едно клипче от гонката :( кога сте виждали гонка между корвет и 4ген сивик :P

http://psytronix.org/myride/bojura_30102006/MVI_0136.AVI

 

В клас "до 1800 16V и 2000 8V" се преборих за 3-то място. 1-во и 2-ро заеха Голф 2 ( от хасково ако не се лъжа) и Широко. Времената ни бяха с по 0.1сек разлика и надпреварата си беше оспорвана.

 

За съжаление, публиката беше почти 0, а и участниците бяха малко, но се надявам за в бъдеще, такъв вид състезания да стават все по-популярни.

:D да ви кажа, вкуса на шампанското е друг на такива мероприятия :D

 

Специално за ВАС:

Публикувано изображение

 

На старт с корвета...

Всичко ВЪН!

 

Дилян и Хонда, ДА ДА :D

На стълбицата...

Шампанскооооооо

двама срещу един, а?

 

п.с. личен рекорд на пистата ( олекотен със сликове) 15.403 веднъж и 2 пъти 15.51

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Demon
:D:( От кога чаках този момент да дойде. Всъшност за мен ти си победителя в класа! Как може колата с най-малкия мотор да се бори и представи така достойно за класа в който е поставена срещу опонентите си? Това се случи разбира се не само заради способностите на въпросната марка автомобил, а и благодарение на усилията и труда на теб Емо, който започна като всички нас за кеф и за идеята и успя да постигнеш толкова много!А това, че ще си помагаме и подкрепяме се подразбира, защото имено това ни събра тук в клуба.Много се радвам за успеха ти :D а както знаеш от самото начало аз изобщо не се съмнявах, че ще се получи и се стараех да заставам смело зад всяка една твоя идея. Поздрави, Емо и :D п.п. Време е да се появят и по-големите братя в класа. Айде другия сезон да видим и някоя B16-ка да порита малко задници. Хора, колите ни имат ама мнооооого голям потенцял, грехота е да не му се радваме :D:P:D:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest roadracer

Батенце....свалям ти капела ! :D Адски ме радва ентусиазма ти ! Ако бях от Софето ...щях да съм ти зрава агитка ! :D Ти си фена с главно "Х" ! :( Пожелавам само успехи занапред и да ни радваш пак със "гърмящи бутилки" ! :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest JeepersCreepers

Емо др път махаи и коланите те доста тежът,облегалките за глажите също може да се отървеш от тях :D иначе Бравос :D:(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Dragi4

Well done :( Вси4ко което може да се каже го написа Демона!!! Респект :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Founder

честито колега :(евала за това което си постигнал :Dнаистина е много!а хайде да видим скоро и колегата V-tec какво може с неговата 5та генерация турбо :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest nia

БРАВО ЕМОтова е "гъделичкащо" ХОНДА постижениевсичките многомесечни мъки усилия пари и какво ли още не в глава ти започват да се възнаграждават много гордо стои стикерамерси :( накефих се

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest arwen

Евалата Емо.... о6те веднъж ЧЕСТИТООООООООО! още първия път като ме вози разбрах, 4е тази хонда много върви.....резултатите са показателни...надявам се когато "онази" В16 стане най-накрая, ще удариш едно рамо в името на марката....СПОКО. И големите идват........

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest atanasbe

браво радвам се чи има такива хора в клуба доно и за напред има такива неща и учасници от нашия клуб

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ma4o

Емо БРАВО :D евала за това ,че показваш какве е ХОНДА :( пожелавам ти да не се отървеш от бъдещи по добри постижения :D респект :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest maddog

Евала пичага. :( Повече приказки като направим и ние нещо.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Founder

мене ме гложни обаче друго - какъв двигател е тоа корвет деа :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest EgHa`TaKaBa

Честито и от мен поздравления за доброто представяне , наистина тва беше готино :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest kvento

Честито и от мен. Направо си ги разбил и продалжавай в същия дух. :D:(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest edikoisi

и аз да те поздравя с успеха и продалжавай да се стремиш към повече....пак дано скоро време и аз запиша някой успех на международна сцена :(:D:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Demon

мене ме гложни обаче друго - какъв двигател е тоа корвет деа :hondarulez:

Голем :worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest VTEC Inside

Честито Емо!!! Най-големия си :hondarulez: Аз съм кандидат за представител на по-големия клас :worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Crxâ„¢

Браво Емо занапред още повече успехи :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest petar

Браво! Мисля,че всички коментари са излишни!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest 1net

Не се залъгвайте, корвета дава 13-ки. Просто в клас "16сек" можем да си съперничим, защото той не може да си позволи да ме издуха с много.Мерси на всички за пожеланията :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Tino

Браво Емо , неукротим си :worthy: следващото подобно състезание обещавам да участвам и аз :worthy: пък ако е рекъл Господ и уменията които притежаваме , не два голфа , а 2 сивик-а ще стоят на първите места :worthy: почти съм и убеден в това :hondarulez: а както са тръгнали нещата , май и трите места ще са сивици :worthy: Абе верно , големите батковци с големите потори , кво ви стана , ние с д15-ките взехме , че ви минахме :worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest darius

ИМАМ ПРЕДЛОЖЕНИЕ!!!ДА СЪБЕРЕМ ПАРИ ПОД ФОРМАТА НА ЧЛЕНСКИ ВНОС ИЛИ ДАРЕНИЕ И ДА КУПИМ ЕДНА ОБЩА КОЛА.ДРУГОТО Е ДА СЪБЕРЕМ ПАК ПАРИ И ДА ПОДПОМОГНЕМ ЕМО ИЛИ НЯКОЙ ДРУГ СЪКЛУБАР!ТАКА ВСИЧКИ ЩЕ ПОМОГНЕМ ЗА УСПЕХИТЕ НА ХОНДА И КЛУБА!ПРЕДЛАГАМ АНКЕТА!!!ДАВАМ ВЕДНАГА 100ЛВ.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest 1net

Даркоси много отдавна иска да се съберем няколко човека и да спретнем чисто спортна хонда. Не намесвайте членския внос че може да берем ядове.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest kmm

Браво и от мен за чудесното представяне! :hondarulez: Събуди спортния дух на форума :worthy:Малко закъснях да се включа в "sponsored by...", но знам, че се готвиш за Калояново (и Тино беше писал нещо такова), та ако има нещо, свиркайте... Тук агитката ще е по-голяма и по-ентусиазирана, така, че стягайте се! :worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Tino

ИМАМ ПРЕДЛОЖЕНИЕ!!!ДА СЪБЕРЕМ ПАРИ ПОД ФОРМАТА НА ЧЛЕНСКИ ВНОС ИЛИ ДАРЕНИЕ И ДА КУПИМ ЕДНА ОБЩА КОЛА.ДРУГОТО Е ДА СЪБЕРЕМ ПАК ПАРИ И ДА ПОДПОМОГНЕМ ЕМО ИЛИ НЯКОЙ ДРУГ СЪКЛУБАР!ТАКА ВСИЧКИ ЩЕ ПОМОГНЕМ ЗА УСПЕХИТЕ НА ХОНДА И КЛУБА!ПРЕДЛАГАМ АНКЕТА!!!ДАВАМ ВЕДНАГА 100ЛВ.

Това е много почтенна идея :worthy: и с думите почтенна май се спираме само на идея :hondarulez: А относно това да се спонсорира някой от нас ... какво да ви кажа , само ние си знаем колко пари сме дали и ще дадем колите ни да станат това което са или ще станат , ох не знам , много деликатна тема е това , а да не говорим каква отговорност поема спонсорирания , защото как ще се разграничи личните нужди да се поправи нещо в автомобила му и нуждата да се вложат дадени средства , за да се представи добре на състезание и т.н. Идеята да има клубна кола и всеки който иска да влага в нея защото е истински фен на идеята , кои ще са тези които ще я правят тази кола - предлагайте вариянти , защото това са много сериозни неща и аз честно нямам идея как ще стане това , не е като да се организира състезание или национална среща :worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest 1net

Тук твърдо заставам зад Тино, защото както си се кефим сега, в бъдеще можем много големи междуличностни проблеми да си създадем, така че ви предлагам за момента да не се юркаме, а да оставим идеята да се боизбистри преди да предприемем мерки от сорта на събиране на пари в накакъв условно наречен фонд.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Didko

Ако някой иска да даде нещо - нека се свърже с неговия избранник и така да действа. Защо трябва да се дава публичност на целият процес? Нали после лепенката е на клуба :offtopic: Който иска - намира начини! :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest kmm

Ако някой иска да даде нещо - нека се свърже с неговия избранник и така да действа. Защо трябва да се дава публичност на целият процес? Нали после лепенката е на клуба :offtopic: Който иска - намира начини! :lol:

Точно така е. Това, за събиране на фонд или за обща кола, са нереалистични неща. Само че, от друга страна, изборът на един човек е малко труден... Нека поне момчетата да кажат какви са им плановете. Това има нужда от публичност, а другото не е нужно да се раздува.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest lud fen

браво за ентусиазма :offtopic: ако не си виждал това - трябвацък

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest darius

Ако някой иска да даде нещо - нека се свърже с неговия избранник и така да действа. Защо трябва да се дава публичност на целият процес? Нали после лепенката е на клуба :offtopic: Който иска - намира начини! :lol:

Точно така е. Това, за събиране на фонд или за обща кола, са нереалистични неща. Само че, от друга страна, изборът на един човек е малко труден... Нека поне момчетата да кажат какви са им плановете. Това има нужда от публичност, а другото не е нужно да се раздува.
Много сте скромни бре!Пара требе за тези неща,не скромност!!!И трябва публичност , другите как ще разберат???А и тябва да се почне от някъде,докато се стигне до общо решение!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest arwen

Емоооо, трудна тема си подхванал..... Но си прав,4е трябва да се поизбистри идеята в главите на вси4ки.Кеш пара трудно се дава в дне6но време, особено когато е за някой друг. Вси4ки ние едвам смогваме собствените си коли да оправим, а пък какво остава да заделяме средства за кола на клуба, която 6те се кара от лице Х... тази ве4ер на сбирката видях колко сме фенове - пак има6е само 6-7 коли...а миналия вторник и толкова няма6е :offtopic: Ако искаме спонсорство, трябва да си намерим BIG фирма.... ина4е нищо няма да стане! А бе незнам.... ще 4акам да узрее нещо в моята тиква... и пак ще говорим....и пак .... и пак....,докато измислим посока за нашите желания....За каска сйм готов да те водя в 4етвъртък или петък....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...