Jump to content
Iankisa

Лампа за горивото на Акорд 93-96

Recommended Posts

Здравейте, малко помощ, от скоро ми спря да свети лампата за горивото ,,свалих таблото лампата е здрава ,предпазителите и те са здрави ,къде другаде може да е проблема ,че така без лампа е гадно ,благодаря ви предварително

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами и мойта нещо от доста време неще да свети,а не е като да не е оставала почти без бензин.Някъде бях чел че и поплавъка можел да прави проблеми.Ти трудно ли свали таблото.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Таблото се сваля много лесно, има някои друг винт и това е ,къде го чети това за да го видя

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Непомня вече колега беше отдавна,но със сигурност съм го чел.Не помня дали беше тема или мнение в някаква подобна тема.Но и не твърдя че това е проблемът при теб или при мен,беше изказване на някой от колегите като възможен вариант.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ти все пак ,да питам друго как да стигна до поплавъкът за да проверя и там как е хавата :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ти все пак ,да питам друго как да стигна до поплавъкът за да проверя и там как е хавата :)

Ми моя е под задната седалка , и на мен не ми свети лампата.А някои може ли да каже колко литра е резервата като удари бялото стрелката :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ти все пак ,да питам друго как да стигна до поплавъкът за да проверя и там как е хавата :)

Ми моя е под задната седалка , и на мен не ми свети лампата.А някои може ли да каже колко литра е резервата като удари бялото стрелката :)
колеги в резервоара е датчика за лампата.и моита не светеше провервах лампата провзвънявах жиците и накрая отворих капачката на сондата която се намира зад задната облегалка под долната кора на багажника.изкарах цялата сонда и най долу е закрепено едно кръгло с много малки дупки на него.изкарах му жичките и ги допрях двете на късо и лампата светна.Така разбрах че това е датчика за лампата.не бодлежи на ремонт просто имах кьсмет че един приятел имаше такава счупена сонда с здрав датчик смених го и лампата се оправи.Надявам се че ви бях полезен.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...