Jump to content
nastezatelq

Чистене на генерация от нагар

Recommended Posts

С колегата RadoslavKz се зароди нещо като спор,наскоро(наскоро от преди 2 часа :lol: ) направи ремонт на бабичката,преди гореше доста масло не повече от моята,ама си гореше,сега всичко като е оплътнено не пуши (че й не върви много :D )иска да си изчисти аУспусите от този нагар,моят съвет е да ползва направо топуза за комини от някой коминочистач,а той иска да се размине само с телената четка на баба за кюнците.Вие на какво мнение сте кое от изброените средства ще има най-голям ефект.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да пуска една котка с топуза и четката отзад да бега из кюнците и готово... :D :D :D:P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко малко :unsure: колко да е малко,имам едно на 54-55,а за котенцето вече немога да ти помогна :P .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На таман ще ми е,54-55мм....Аз котенца имам няколко предвид,ама не са толква космати,няма да чистят...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То и аз се сетих за две-три,с тънички лапички ама епилирани :lol: .

Редактирано от nastezatelq

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С нафталин мислили ли сте. Не знам обаче дали ще издържат гърнетата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един свръхбогат чип, или регулатор на горивото, понапомпен на 4-5 бара и газ до ламарината, мисля ще изгори пущината/маслото и нагара/ с остатъчния неизгорял бензин в генерацията. Метода има два големи минуса - 1 не съм сигурен напълно в ефекта, но моята се поочисти значително, може и от това да е, въпреки че не съм го целял като ефект, 2- доста бензин отива, ама е кеф!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля да сгъстя още и от детонациите ще се очисти,тя и сега гръмка....И аз за такива котенца се сетих.....Пфффф,баси темата..Ама е офф топик все пак....Но наистина държа да си изчистя генерацията,да се поотвори малко,че май е събрала 3-4 мм нагар,като чукна по тръбите,не бие на кухо,хахахах

Редактирано от RadoslavKZ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми как да бие на кухо,то толкова барели масло изгоря :lol: докато се наканиш да я ремонтираш,иначе мога пак да ти помогна със реализирането на мнението на BLEIN MONO,от теб бензина от мен регулатора,за даването на газ ще се разберем :P .п.п.Радо знаеш ли защо някои си правят по-големи генераций,като гори масло и се налепва,голямото Ф на тръбите става колкото е твоето в момента,ето отговорих ти на въпроса от миналия ден.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...