Jump to content
Guest Founder

Поредното добро представяне на Хонда

Recommended Posts

Guest Founder

пак неможахме да се включим в челните 3 места , но пък представянето не беше никак зле.все пак и двамата пилоти успяха да вземат по някоя точка :lol: п.с. то нема друг пилот в историята на формула 1 с толкова четвърти места :heart::kiss:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest STANCHO 1

Е битката беше до края особенно на пред последния завой :heart:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest benji_crx

можеха и по добре но все пак :heart:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest chavdu

...Schumacher gewinnt , Schumacher ist Weltmeister ... както се казва :heart:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest iVo_BMW
То хубаво че се представихте добре ама за сметка на BMW. :heart: Редактирано от iVo_BMW

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Stef

То хубаво че се представихте добре ама за сметка на BMW. :heart:

Мда - Сато май знае много добре откъде му идва заплатата и заради кого е все още пилот във Формула 1. По такъв професионален начин натисна Хайдфелд за да мине Бътън покрай двамата, че дори няма да го накажат :kiss::lol::wub:

Иначе само на мен ли ми се струва или Де Ла Роса удари Барикело леко и му прецака спирането, което го нахендри в Хайдфелд по този зрелищен начин ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Didko

...дори няма да го накажат :D:D:D

22 Takuma Sato - DSQ :P

 

 

...Schumacher gewinnt , Schumacher ist Weltmeister ...

:(8!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Stef

 

...дори няма да го накажат :D:D:D

22 Takuma Sato - DSQ :(

 

 

...Schumacher gewinnt , Schumacher ist Weltmeister ...

:D8!

 

След като ФИА(Т) направи, каквото бе необходимо - 8!

да му приседне осморката - нали имаше такива козуначени кифли едно време :P

Те съвсем за галфони ни взеха всички които не подкрепяме шуми :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Accord6

То хубаво че се представихте добре ама за сметка на BMW. :(

K'во БМВ, к'ви 5 лева?

1. Това бе един нормален състезателен инцидент, при който Рубенс бе чукнат от Педро.

2. 2-те Хонди бяха значително по-бързи от Ник и ако Рубенс не бе блокирвал Дженсън в продължение на 10-15 обиколки, спокойно и двамата щяха да издухат Ник няколко обиколки преди финала.

 

Иначе, Бътън бе страхотен. След ранното му спиране за смяна на изтърканите задни гуми, направо летеше!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest MIYAMOTO

...Schumacher gewinnt , Schumacher ist Weltmeister ...

Ако интригата се запази до Бразилия 22.10.2006 аз оставам в София след дино теста за да го гледаме заедно както ти обещах :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest VTEC Inside

Честито добро представяне колеги :hondarulez: И аз може би ще гледам следващата в София :worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest kmm

Няма ли кой да го ритне по з***а този Рубенс най сетне... :worthy: тъпо е да прецакваш съотборника си за една точка :worthy: и при това тя с нищо нямаше да му оправи скапаното класиране.Ясно беше, че Бътън ще си заеме 4-то място, нали е абониран за него този сезон :worthy: Шегата настрана, но Бътън отново показа, че кара добре, има шампионски дух и колата вече върви доста добре.ех, дали няма да стъпим пак на стълбичката точно на Сузука... мечти, мечти..... :hondarulez::worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Accord6

Мнението на Бътън преди ГП на Япония:"Много хора смятат, че победата променя пилота и аз действително се промених, но въпросът не е в това, че през този сезон спечелих своята първа победа. Аз прогресирам и този успех само добави мотивация — стоейки на най-високото стъпало на подиума в Унгария, мечтаех за следващите успехи. В Япония ние ще използваме новата версия на двигателя, тимът постигна сериозни успехи с болида и аз мечтая в неделя да се кача на подиума. Ако не вали, това ще бъде сложна задача, но се надявам, че ще вали."

Редактирано от Accord6

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest kmm

да, но прогнозата не е в наша полза.... цяла седмица ще се скъса да вали и точно за неделя повечето сайтове са нарисували по едно голямо японско слънце ;):unsure: дано поне в събота понамокри малко за квалификациите...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Accord6

Квалификацията не ме притеснява. С новата версия на двигателя, мисля че Бътън има големи шансове за поул.Притеснява ме малко превъзходството на сухите гуми Бридстоун и проблема със загряването на Мишлен-ките, които Хонда имаха при студена и суха писта (каквато се очаква да бъде по последни прогнози)Дано новия аеродинамичен пакет реши тези проблеми, че нашите да зарадват многобройните японски фенове :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest kmm

това имах предвид за квалификациите :ph34r:лоши изходни условия и лоша прогноза за утре....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Accord6

Wow, Бриджстоун направо натриха носовете на франсетата - не очаквах толкова голямо предимство. Тойота май пак са доста леки и ще използват тактика от 3 пит-стопа, но рендетата са пред нас. Ферари ще летят с Бриджа и шансът ни за подиум е да издухаме 2-те рендета, но няма да е лесно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Stef

Крайно време беше да свърши малшанса на Алонсо и късмета на шуОтново 4ти Бътън, жалко за Барикело...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Tino

Крайно време беше да свърши малшанса на Алонсо и късмета на шуОтново 4ти Бътън, жалко за Барикело...

Кво стана на състезанието :dry: не можах да се откърта тая сутрин , за да гледам

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest benji_crx

Крайно време беше да свърши малшанса на Алонсо и късмета на шуОтново 4ти Бътън, жалко за Барикело...

Кво стана на състезанието :dry: не можах да се откърта тая сутрин , за да гледам
много лошо.ферарито изневери на шуми и алфонсо взе неговото място на най-високата стълбица :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Didko

Мда, лошо и тъжно... :dry: Мисля, че Маса ще трябва да се поизцапа следващия старт :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest MIYAMOTO

Мисля, че Маса ще трябва да се поизцапа следващия старт :dry:

Ако Маса се изцапа следващият старт това може би ще е най-грозния край на кариерата на Шуми :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest benji_crx

Мисля, че Маса ще трябва да се поизцапа следващия старт :D

Ако Маса се изцапа следващият старт това може би ще е най-грозния край на кариерата на Шуми :worthy:
грозен но единствен :D освен галфонсо ако не рече да е извън зоната на точките

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Accord6

Рубенс май има зъб на Ник Хайдфелд и пак го нацели, само че този път Ник не пострада, а само бразилеца :D Ако не беше си счупил спойлера, можеше да удари един гръб на Бътън в борбата му с Фисикела. Много гаден завършек за Шуми :worthy:

Редактирано от Accord6

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest cK1

Калитарът е Алонсо не Шумахер ... какво ми се обеснява " справедливоста възтържествува" .... Така ли се става световен шампион пък и чак справедливоста възтържествувала... хал хабер

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Didko

Каквото и да си говорим, една ера във Ф1 си заминава.Догодина няма да е същото. Картите ще се раздават на ново. Тепърва ще започне нова страница във Формула 1. Много от вас се дразнят от това, че съм привърженик на Шуми, но това е пилота, с който съм израстнал. И въпреки всичко си мисля, че сме приятели с вас :worthy: Помня на пилето първите стартове и първите победи с Бенетон. Помня времето, когато ядеше тупаници от Сена, защото беше много напорист и правеше грешки като всеки млад пилот. Помня как станах в 6 сутринта и с баща ми отидохме в един негов колега да гледам ГП на Австралия по RTL в единствената през '94г. квартална кабеларка в Севлиево и видях как Шуми стана шампион! От тогава... това са 12 години. Това е по-голямата част от съзнателния ми живот. На практика аз израстнах с Шуми. Боготворях го заради принципите му. Други от вас са израстнали с омразата към него... Но то си е за вас :D Преди 4 или 5 години майка ми и баща ми ходиха на екскурзия из Европа и ми донесоха знаме на Ферари. Това е свещено парче плат за мен. С баща ми се дразнехме до неузнаваемост вкъщи, защото той просто беше за всички други, но не и за Шумахер. Мъчно ми е като си спомня за неделите, в които сме се закачали, та по някога и сме прекалявали... :D Формула 1 е спорт, който изисква изцяло да се посветиш на него пък било и то само като фен. На всички, които много обичат да ми се подиграват, а и са го правили през това време - Hronos, Magnum, Stef и още много много други, които не са членове на този форум, искам да им кажа, че не им се сърдя :D В крайна сметка за 12 години, Шуми има 7 титли, т.е. през по-голямата част от това време аз съм бил наглия тип :D:D Много се отплеснах, ама исках да напиша всичко това. Знам, че дори и тези, които ГО мразят признават голяма част от написаното по-горе. Ако не - те са просто едни интриганти. И дано още следващия сезон осъзнаят какво им липсва ;) btw в този старт кой завърши 4-ти?! :(:D:P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Accord6

btw в този старт кой завърши 4-ти?! :(:D:D

Амииии.. май момчето, което след откриването на новия аеродинамияен полигон има най-много спечелени точки след МиШу :worthy: Няма да посочвам с пръст, сам ще дам фактите за последните 6 състезания:Михаел - 37 точкиДженсън - 34 точкиФернандо - 30 точкиФелипе - 28 точкиДжанкарло - 23 точкиКими - 18 точкиДа се надяваме, че тенденцията ще продължи и след оттеглянето на 7-кратния, СШ ще бъде нашето момче :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Stef

Щях да се обидя ако ме беше пропуснал Дидко в топ 3 на черния си списък 'недолюбващи идола му Шу' :worthy: Ай дано тая статистика за последните 6 състезания е меродавна..Предстои много интересен сезон, макар че без Миииша ще е гадно и за тези които не го обичаха, просто няма да го има чувството на оргазъм като го изпреварват от външнаната страна на пистата директните му съперници за титлата :Р

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Stef

Може би един ден някой добър социолог ще напише дисертация да обясни какво точно се случи в медиа центъра на Сузука, когато Ферарито на Михаел Шумахер гръмна двигателя си по време на Японското Гран При 2006г. Имаше възглас на одобрение. Мощен възглас. Цялата Ф1 медиа - представителите на феновете (или поне на теория) - не искаха Майкъл да вземе тази победа. Защо реагираха именно така? Та това беше голям шампион който приключваше своята ера и тези, които отразяват историята на Ф1 приветстваха неговото детрониране...Продължението за англочетящите на http://www.grandprix.com/race/r767racereport.htmlако има интерес мога да се напъна и цялото да го преведа :worthy: Малко ми трябва :D Малко е офтопик, но няма и смисъл от нова тема...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest M_TYPE

Шумахер да най-добрият е,някои ще кажат обратното,най-добрият е защото е постигнал всичко възможно по един или друг начин то ако нее добър няма да ги постигне тея титли и постижения но в спорта е така трябва някога да се спре и той е преценил че сега е момента и се маха това е без Шуми гадно ще е но пък за нашата Хонда става по лесно Бътън му е майката:)))))

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Accord6

Дадох пример за последните 6 състезания, защото новия полигон бе открит преди състезанието в Хокенхайм. Ако вземем резултатите за последните 5 състезания, статистиката е още по-оптимистична:Дженсън - 29 точкиМихаел - 27 точкиФернандо - 26 точкиФелипе - 20 точкиДжанкарло - 20 точкиКими - 12 точкиДано втората година на Хонда, като самостоятелен тим донесат на тима поне едната титла :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest kmm

Дадох пример за последните 6 състезания, защото новия полигон бе открит преди състезанието в Хокенхайм. Ако вземем резултатите за последните 5 състезания, статистиката е още по-оптимистична:Дженсън - 29 точки....

Този поглед на нещата ми харесва. :);) Беше ми убягнал досега... :D И този път представянето на Бътън и отбора беше премерено, спокойно и стабилно. Не можем да наваксаме загубените точки от началото на сезона, но е факт, че в последните състезания Honda се заврърна в челната тройка на отборите. Дано това да е обещание за силен следващ сезон!! Колкото до главното събитие - Нито един пилот не заслужава това, което се случи на Шумахер! Много хора казват, че е възмездие за гадните му номера в миналото... Може и така да е, но поведението му след инцидента беше много достойно. Колко от другите "звезди" биха отишли да подкрепят техническия си екип в такъв момент? Повечето щяха да спретнат истински цирк, да се цупят, да хвърлят каски... Може много пъти да да съм викала против Шуми, но сега признавам, че си отива от пистата като голям шампион.И вече е време да изгрее звездата на Бътън! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Magnum

не може цял живот да се e:censored:ваш със спорта - накрая той ще те наe:censored:е могъщо точно когато най боливелик е шумахер и спечели толкова много, точно защото жертваше всичко и всички (и най-вече спорта) в името на статистикатаправ е дидко, че няма да има ПРОТИВ кого да викаме вече. но ще изненадам шумахер-феновете -- не гледам формулата, за да викам ПРОТИВ шумахер, а викам ПРОТИВ шумахер, за да мога да гледам формулата. без него спорта ще е по-добре, и ще го гледам с много по-голямо удоволствиеказват, че феновете на спорта ще намалеят. да - ще изчезнат "феновете" дето търсят интригата, ще изчезнат тези, дето ходят на мач за да се сбият с някого, ще изчезнат тези, които успяват само когато подливат вода на противникаистинските фенове ще останат. и ще се върнат огорчените от спорта!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest 1net

За пореден път ще кажа че се кефя на Шуми още от времето когато с Бенетон-Форд се бореше срещу Хил и Сена. Откак влезе във ферари се кефя на Шуми с много готина тактика. Той е един велик състезател, но със или без него, формулата е страхотен спорт. От другия сезон сте с още един в повече за отбора на хонда :) само дето не виждам пилот който да изпъква.... Бътън има потенциал, ма си седи на него.....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest cK1

Шумахер рулира !!! и днес отново го показа .. такова каране и по дискавъри не са давали :lol:!!! такъв пилот близките 50 години едвали ще има . Радвайте се , че ще може да разправяте, че сте гледали когато се е състезавал... п.п. ами дайте вече да забраним тогава: челси , барселона , милан и още 2-3 отбора по избор та барем стане по интересно и равностоино в шампионска лига,ебасимус и гадните типове! само те да стават първи и само те да са най-добри, според мен е нечестно , само развалят спорта ... пък токувиж и Уевски и те прокопсат за обща Бг радост :drunk:...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest DjSprite

Mnogo sum dovolen ot rezultata ...:lol:..imah 4uvstvoto 4e az sum naredil stulbi4kata ...hahahahaha :drunk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Didko

He didn’t win the title or even the race. Indeed he didn’t even make the podium. However, Michael Schumacher’s farewell drive in Sunday’s Brazilian Grand Prix illustrated the grit, skill and determination that has made him the greatest driver Formula One racing has ever seen.

 

...

 

Schumacher’s competitive Formula One career may be over, but true to form, the great man entertained us to the last. Thank you Michael!

:):lol::rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest lud fen

верно пилето е най-добрия и едва ли някой ще го стигне някога в статистиката определено спорта губи но незаменими хора няма :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Tino

Евала на Шуми !!! дано поне един от всичките пилоти докаже , че и той може като него или поне се опитва !!! 100% съм сигурен , че ако не беше фисикела да му среже гумата след като го мина :rolleyes: абе велик си е , тръпката и напрежението беше през цялото състезание !!! Евала и на Сато :) за първи път май финишира 10-ти :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...