Jump to content
KRING

Тунинг всмукател от e-bay

Recommended Posts

Някой имал ли си е работа с такова нещо:http://www.ebay.co.uk/itm/HONDA-CIVIC-EK-INTEGRA-DC2-B16A-B16A2-B16A3-B16B-B17A1-B18C-CAST-INTAKE-MANIFOLD-/370590282236?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item5648e6f1fc#vi-ilComp На мен ми прилича на копие на Скунк.Интересно ми е някой дали е ползвал такъв.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За жалост не върши абсолютно никаква работа ...та дори и по зле от оригиналния :(

Редактирано от No Limit Performance

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ползвай си оригиналния, и си дай парите за буталца, валове или нещо по-смислено. Б16ковия смукател е достатъчно добър ;) За смукатели - само маркови. Малки изменения в обема водят до големи разлики и flow. Ако държиш да смениш смукателя, заложи на нещо марково, защото големите фирми имат R&D (research & development) и всичко се проектира много внимателно и минава през доста тестове докато го пуснат на пазара.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може ли да споделите откъде черпите информация.Аз нищо не намерих в нета и затова пуснах темата тук .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има си инфо в нета, хонда тек и тн, ама за определени марки, тия като нямат марка няма как да търсиш :( Прати ми на ЛС скайпа си да ти пусна нещо ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега аз съм на принципа всичко евтино излиза после скъпо.Моето мнение е да си купиш оригиналния за да се радваш наистина и да си доволен.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, това китайче изобщо не си залужаваПубликувано изображениеТака и така се ровиш в eBay, има толкова много оригинални, които можеш да закупиш Публикувано изображение... вярно, че са ползвани, но ще те изкарат много повече време от колкото тозиПубликувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:D , Аз намерих вече каквото търсех.Интересно ми беше дали някой го е виждал това китайче наживо.Такъв ми беше и въпросът.Отговори от типа "Знам го щото звездите ми го говорАт" са малко не по темата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако това е копие на колектор от ITR (което на мен ми прилича) ще отговоря на колегата от личен опит а не какво съм чувал или чел някъде.Докато моят двигател беше стоков наистина ефект нямаше с ITRски всмукател даже смея да твърдя че колата стана по зле от колкото беше НО след доста сменени неща по мотора ефекта си дойде и той беше доста голям.Лично аз 2 пъти сменях всмукатели от слухове че оригиналния бил по добър но уви това абсолютно не е така и то не само във високи обороти а в целия диапазон.Затова моят съвет към колегата е ако ще се пипа нещо по мотора инвестирай ако ще е стоков недей.А дали е оригинален или не все пак говорим за една алуминиева отливка и дали е оригинал или не няма никакво значение ако е 1:1

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...