Jump to content
ma4o

Седмична среща - София

Recommended Posts

хора тази вечер ще се събираме ли :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мое :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добра срещичка не бяхме много но важното че имаше такава :):)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

днеска че имали душици там да зема да ви мина...... :rolleyes: опа дааа мина да ви вида че ми ЛИПСВАТЕ.... :starwars:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

днеска че имали душици там да зема да ви мина...... :rolleyes: опа дааа мина да ви вида че ми ЛИПСВАТЕ.... :starwars:

Ела бе :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еееее батеее щом ми даваш идвам... :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

днеска че имали душици там да зема да ви мина...... :rolleyes: опа дааа мина да ви вида че ми ЛИПСВАТЕ.... :starwars:

Айде бе несериозник каде се покри,мини верно да се видиме

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз се извинявам на всички :dry: че напоследък пропускам доста седмични срещи :dry: но бацам в кафенцето :guns: за другата обещавам да съм на линя :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

утре на линия ли сме, нищо не казвате? :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

утре на линия ли сме, нищо не казвате? :D

ти ще кажеш ;):blink::blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Утре съм там със сигурност, елате да се видим, че се забравихме. :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е аз пак съм на работа :blink: дано другата да не я пропусна :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е тоя път вече идвам ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз идвам ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хехеколеги следващият път малко по-сериозно присъствие аз успях да доида въпреки че имах малко пререкания с жената - .......... :D ........................ :D ........................ :D ............................ :D ......................... :D ....................... :D ................... :D:P та следващият път давайте по сборно :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

..Специални благодарности на Емо , който услужливо обиколи по колите и провери ЕКУ-тата за грешки.. :D.

Чета си аз тука ей такива неща и вчера решавам да видя къде е мойто ЕКУ и как му "мига лампата".Не, че имам нужда ама ей така.Свалих една кора долу вдясно под жабката - по скоро отстрани вдясно на краката на пътника. Видях някакъв блок с надпис "EJ5" и Made in UK". Имаше 2 куплунга на сноп жици грижливо опаковани в найлонче - един по-голям и един по-малък. Ама никакви лампи не светкаха.Само дето си изгубих едната щипка. Това ли е ЕКУ-то всъщност и къде му е лампата? :D Хондата е 6 г. 5 вр.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чета си аз тука ей такива неща и вчера решавам да видя къде е мойто ЕКУ и как му "мига лампата".

Не, че имам нужда ама ей така.

Свалих една кора долу вдясно под жабката - по скоро отстрани вдясно на краката на пътника. Видях някакъв блок с надпис "EJ5" и Made in UK". Имаше 2 куплунга на сноп жици грижливо опаковани в найлонче - един по-голям и един по-малък. Ама никакви лампи не светкаха.

Това ли е ЕКУ-то всъщност и къде му е лампата? :D

Лампичката е на таблото, там се закъсява и даваш на контакт и броиш къси дълги :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хехеколеги следващият път малко по-сериозно присъствие аз успях да доида въпреки че имах малко пререкания с жената - .......... ;) ........................ ;) ........................ ;) ............................ :) ......................... ;) ....................... ;) ................... ;) ;) та следващият път давайте по сборно ;)

Еии стегай я от рано че като гледам е тръгнала да ти влиза под кожата бързо ;);)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

нема как ония със стрелите виде че няма сняг и реши че е дошла пролетта та като се е разпуцал накъде му видят очите ....... не ме прропусна и мен... :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде хора, пак е вторник.... :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

АйдИ сички на магарееееСррррррещааааа ;):bounce: :bounce: :bounce: :bounce: :bounce: :bounce: :bounce: :bounce::P :P ;):P :P ;):P :P:tease: :tease: :tease: :tease: :tease: :tease: :tease: :tease:Колеги и дайте този път да сме повечко - колкото повече........толкова повече (проф. д-р. на ик. науки - Мечо Пух! )

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе тоя път бяхме по малко , но има предложение следващата среша да е при Мачо ,че това еко е много пригодно за ремонт на коли , но въобще не става за събиране на хора - няма обслужване или ако има такова е много менструално , няма меню( даже и крем карамел нямат !!! ) и винаги е много шумно и пълно с разни дечурлига ... другото проблемно е транспорта до там , но не съм сигурен за каква част от хората това е проблем ,така че ще си замълча .... айде да гласуваме ако се намери още поне един ,който е на мое мнение ?!

Редактирано от lookcho

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А Мачо сега къде е ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе тоя път бяхме по малко , но има предложение следващата среша да е при Мачо ,че това еко е много пригодно за ремонт на коли , но въобще не става за събиране на хора - няма обслужване или ако има такова е много менструално , няма меню( даже и крем карамел нямат !!! ) и винаги е много шумно и пълно с разни дечурлига ... другото проблемно е транспорта до там , но не съм сигурен за каква част от хората това е проблем ,така че ще си замълча .... айде да гласуваме ако се намери още поне един ,който е на мое мнение ?!

И аз съм за смяна на мястото при Мачо :)Ето къде се намираПаркирането е малко сложно там, но по времето, когато се събираме ще се намират места на Янко Сакъзов или Оборище...Предлагам да пробваме другия вторник там и после да пуснем анкета дали официално да се смени мястото :):P:P Редактирано от OXYGEN

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ааааа :) Мачо да се договори с кукувиците отсреща да ни направят място за паркиране :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен ЕКО ми е по-удобно, защото наблизо са ми вторнишките тренировки... но ако при Ма4о е готино и е по-удобно на другите...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Линка по-горе нещо не работи.

Та ето тук е Мачо:

Публикувано изображение

 

Точно срещу 5то РПУ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Довечера последно ще има ли среща и къде ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никой нищо не каза за Мачо, така че аз мисля към Еко да мина...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте ,искам и аз най-накрая да мина да се запозная с някои фенове и утре вечер ми е удобно ,ще кажете ли само към колко часа на ЕКО-то (8 или 9) ,че чувам различни вариянти и дали ще идва въобще някои

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

след 20:00ч. :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте ,искам и аз най-накрая да мина да се запозная с някои фенове и утре вечер ми е удобно ,ще кажете ли само към колко часа на ЕКО-то (8 или 9) ,че чувам различни вариянти и дали ще идва въобще някои

Там сме, идвай :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще има ли среща този вторник (7.02) - свободен съм и може да дойда? По постовете разбирам, че промяна в мястото няма - ЕКО на бул."България"?!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм там.8:00

Редактирано от Rust

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ще ще :) само дето е 6-ти а не 7-ми :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тоя вторник че сабираме ли убавите мутри на едно место... :):D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Довечера и аз ще дойда. Нали на Екото, а не другаде?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Довечера и аз ще дойда. Нали на Екото, а не другаде?

Да, само дето е утре , не довечера :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е никой не каза че ше идва ейййй айде малко по сериозно ... :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...