Jump to content
ma4o

Седмична среща - София

Recommended Posts

май ще я прпусна :punk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе на тея срещи всеки втроник на Еко-то всички сядат пият по нещо и приказват. Много добре, ама всички са се разделили на групички кой който познава и като дойде някой единак като мене и не познава никоко едно здрасти няма... не че съм някаква VIP личност ама... Все пак не съм Golf-аджия...P.S. Моля без коментари по казаното. Благодаря.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пич, малко нахалствай. Аз примерно там съм се запознал с над 100 човека - не мога да помня всички. Никой няма да те върне.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я че доем, ако некой може да ми даде малко инфо за S2000.Некой по-запознат :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе на тея срещи всеки втроник на Еко-то всички сядат пият по нещо и приказват. Много добре, ама всички са се разделили на групички кой който познава и като дойде някой единак като мене и не познава никоко едно здрасти няма... не че съм някаква VIP личност ама... Все пак не съм Golf-аджия...P.S. Моля без коментари по казаното. Благодаря.

Съжалявам приятел , че си останал с такова впечатление . Прав си донякъде , защото доста от нас вече се познаваме от години и някой път на тези срещи по-скоро се виждаме един с друг , отколкото да говорим само за хонди и т.н. .... както беше в началото .Аз като бях на първите срещи се бутах наляво-надясно , опитах се да се запозная с всички .... имам предвид , че не трябва да очакваш , че като се появи някой нов и всички му се нахвърлят да го обсипват с внимание. Както каза ал-капоне "никой няма да те върне" . Всеки от тия които си видял на срещата е бил в момент , в който никой не е познавал . С времето човек завързва добри приятелства :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вие хубаво почвате от 8, а до колко горе/долу седите там?Щото аз мога да пристигна чак към 8:30.Да не стане така, че да си правя соло среща :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Различно, но до към 22:00 обикновенно има хора.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Там сме :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

нещо ги няма желаещите :( :( 20:00

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Традиция е вече. Не пишем в темата а си ходим редовно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще има ли среща другия вторник? И къде горе долу се намира това Еко, че съм нов в форума :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

Ето тук се намира ЕКО-то всеки вторник сме там, заповядай.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:) Тази вечер , както обикновено ще се срещнем ......

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Грешката е моя .... :) Но как от чата е влязло като мнение във форума ..... :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Традиция е вече. Не пишем в темата а си ходим редовно.

колегата ако си пак без кола поне вземи няколко стикера :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата е на пистата вече няма страшно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:rolleyes: Тази вечер , както обикновено ще се срещнем ......

Какво се случва на тези срещи, че хич не съм запознат! Нов съм сравнително. Моята Хндичка я имам от няма и година. :angel:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:rolleyes: Тази вечер , както обикновено ще се срещнем ......

Какво се случва на тези срещи, че хич не съм запознат! Нов съм сравнително. Моята Хндичка я имам от няма и година. :lol:
Яко се биеме , кой влезе в ЕКО-то и му скачаме поне 5 човека и яко тупаници :angel::blink::bye: просто се е... :D Зповядай и провери сам. Цяла година се криеш...???? време е да се видиш със сектата ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:rolleyes: Тази вечер , както обикновено ще се срещнем ......

Какво се случва на тези срещи, че хич не съм запознат! Нов съм сравнително. Моята Хндичка я имам от няма и година. :blink:
иво стига плаши хората бе....сега сериозно пич:всеки който дойде трябва да си даде колата на Иво да покара 10-15 минути за да реши дали да те приеме във фен клуба :bye: иначе не става ...нали Иво ?:angel:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този път май ще пасувам , на вас приятно срещане :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:blink: Тази вечер , както обикновено ще се срещнем ......

Какво се случва на тези срещи, че хич не съм запознат! Нов съм сравнително. Моята Хндичка я имам от няма и година. :D
иво стига плаши хората бе....сега сериозно пич:всеки който дойде трябва да си даде колата на Иво да покара 10-15 минути за да реши дали да те приеме във фен клуба ;) иначе не става ...нали Иво ?:rolleyes:
Алооооо чатаааааааа , стига бе :ppp Ал_Капоне ше ни стреля после :bye: Та всички ХОНДА манЯци , запОведайте на точното местенце :lol: ще има много "матриал" :angel:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

;) Тази вечер , както обикновено ще се срещнем ......

Какво се случва на тези срещи, че хич не съм запознат! Нов съм сравнително. Моята Хндичка я имам от няма и година. ;)
иво стига плаши хората бе....сега сериозно пич:всеки който дойде трябва да си даде колата на Иво да покара 10-15 минути за да реши дали да те приеме във фен клуба ;) иначе не става ...нали Иво ?;)
хахахахаха ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Традиционно ще дойда ... ;) А дали ще ме ... ;)

Редактирано от kokodaf

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мене ме е срам да идвам още. Че ако ме видите с аудито ще ме утрепете на место :punk: Като оправя Хондьо и ще дойда па и кръгчета на желаещите ше раздавам ( то не че големо чудо ).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ние не сме такива ора бре нема страшно добре си ни дошъл.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То и мен малко ме е срам, щото моята не е в добро състояние (съединителя е мноого зле) Ама тоя вторник вече съм там! Да ми видите муцната и на мен! :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То и мен малко ме е срам, щото моята не е в добро състояние (съединителя е мноого зле) Ама тоя вторник вече съм там! Да ми видите муцната и на мен! :D

ООООО НЕ няма да може да дойдеш , щом съединитела ти е зле. Преди да влезнеш в еко-то минаваш пълен технически преглед + тест драйв ;) и ако има проблем по колата те гониме веднага :huh::):):) и Madison МА МНОГО СТЕ СРАМЕЖЛИВИ НЕЩО БЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ ..... ние хора не ядем . Ако ще и с РИКША да дойдеш пак си добре дошъл.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То и мен малко ме е срам, щото моята не е в добро състояние (съединителя е мноого зле) Ама тоя вторник вече съм там! Да ми видите муцната и на мен! ;)

ООООО НЕ няма да може да дойдеш , щом съединитела ти е зле. Преди да влезнеш в еко-то минаваш пълен технически преглед + тест драйв ;) и ако има проблем по колата те гониме веднага :huh::):):) и Madison МА МНОГО СТЕ СРАМЕЖЛИВИ НЕЩО БЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ ..... ние хора не ядем . Ако ще и с РИКША да дойдеш пак си добре дошъл.
Аааа идвам с каручката на дядо тогава! :D;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, аз не съм идвал никога, но мисля да дойда. А вие там пускате ли се?!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, аз не съм идвал никога, но мисля да дойда. А вие там пускате ли се?!

С тва палаво въпросче .... бая народ ше ти скочи са :lol: обърни внимание на ТЕМАТА , каква е тя - Седмична среща :dry: Не "Седмични гонки" . На бул.България , верно широчко е нооооо има коли , рейсове , спирки , хора и т.н :dry: Гонките си ги правиме по пистите а срещитете на масите ;) а ако има среща на писта... пффффф гонки колко искаш :P ( ма виж на месечните ... раЦери бол тогава :lol: )

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ъъъъъъъъъъъ фторник, да не да е?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ъъъъъъъъъъъ фторник, да не да е?

Дааааааааа беееееееее ФФФторник било ;) верно ли бееее ;) Значи няма да сме на ЕКО-то тая вечер.... ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой да не каза случайно вторник и еКо...май ми се е причуло нещо.... ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой си забрави цигари парламент и синя запалка на екото...който си ги познае надявам се да се видим на месечната.подозирам Иво,но не съм сигурен

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...