Jump to content
ma4o

Седмична среща - София

Recommended Posts

значи ще се видим в неделя в божурище. Ако остане някой лед дотогава

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз пък почвам бааавно да местя темата към кошчето и да я сменям с нова ... също както и ЕКО-то започва да отпада ... паркинга им се изчерпва и вътре няма къде да се седне - след максимум 3 дни съм изкочил със предложение за ново място което ще се приеме на първо четене , при едно евентуално гласуване и ще се намира в посока по-близо-до-пловдив ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

43 траници от които убеден съм около 30 са пълен чат :rolleyes: Даааа, за промяна на мястото на седмичните срещи, идеята е супер.Очакваме предложения от Lookcho, ................мхммм на първо четене казваш ще се приеме ....ААААААаа?Да не би да си поканил да говори Фидел Кастро? :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ама айде да не е към пловдив че май ше ми е по близо ако го преместим в сливница. Центъра си е добре

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ама айде да не е към пловдив че май ше ми е по близо ако го преместим в сливница. Центъра си е добре

:rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А може и деня да се смени :-) например петък :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По-близо до Пловдив? Ще изгубим северозападната аудитория (вкл. мен, че от Люлин ще ми е тегаво), но ако повечето са "за" - просто ще се виждаме по-рядко... :rolleyes: Най-справедливо е в центъра някъде.

А за чата - абе и аз се подразних преди няколко дни, но за много кратко - все пак тонът е приятелски, а и все има какво да се каже - кой бил, кой пил... :lol:

Според мен най-добре е да си направим тема "Седмична среща" (въздържах се да напиша "тема 'ЕКО'" ;) ) в Оф-топик и там да си лафим за малките любопитни случки - виждате че от лаф на лаф нови фенове се престрашават и идват, което не би се случило ако темата беше само една карта с точен час и край ;)

 

Едит: А за петък - за мен няма значение, става и петък, но има и хора, които петък пътуват на някъде, та не би било удобно на всички, но евентуална анкета ще покаже ;)

Редактирано от -=airman=-

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може ли да попитам защо пък вторникът да се сменя??? :rolleyes: за мен лично мястото и деня от седмицата за среща са си някакви такива твърдо уговорени неща, със силата на традиция :lol:. айде мястото добре,ама деня...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може ли да попитам защо пък вторникът да се сменя??? :rolleyes: за мен лично мястото и деня от седмицата за среща са си някакви такива твърдо уговорени неща, със силата на традиция :lol:. айде мястото добре,ама деня...

деня ако се премести в петък наистина става твърде близо до неделя ;) , но тази "традиция" е от времето когато Мачо .. смени заведението ;) и не е неотменима ... анкета няма да пускаме ,защото няма какво да пишем в нея , ако някой може да ми каже централно заведение със достатъчно място за колите и хората - сега е момента ... иначе не знам за Фидел , но Бай Брадър ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, само да не стане като със срещите на Рено форума. Да се организират регионални срещи по квартали е меко казано смешно. Ако не се намери подхоодящо място удобно за всички сме тръгнали на там. Паркинги около екото има достатъчно. Просто ще трябва да се поразходим малко до колите си. Колкото до местата, съгласен съм. Къде обаче ще намерим заведение с маса за всички. :)

Редактирано от Antony

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цц.ц.ц. аз тамън да се наканя пак да дойда не срещичка на Екото и вие ше земете да смените традициите ! Лоши ... мнооого лоши ! ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цц.ц.ц. аз тамън да се наканя пак да дойда не срещичка на Екото и вие ше земете да смените традициите ! Лоши ... мнооого лоши ! ;)

Ела приятелю, повече от добре дошъл си. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цц.ц.ц. аз тамън да се наканя пак да дойда не срещичка на Екото и вие ше земете да смените традициите ! Лоши ... мнооого лоши ! ;)

заставаш на грешната страна ми се струва ;) а за останалите : значи аз мога да се вдигна от другия край на страната , а вие не можете да прецапате центъра ? ... че и май сте по-малко ... не разбирам тия от светлата страна на луната защо мълчат ;) кво чакате да примъкнат срещата в Банкя ли ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ок, аз почвам да дърпам на североизток ;) До екото преди 10.00ч. немога да стигна и без това ;) А ми се идва :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Срещата определено трябва да остане в центъра. На Екото или не, няма значение. Центъра си е център за всички и е еднакво достъпен както и за хора от Младост, така и от Люлин. При всяко друго положение ще има недоволни. На мен лично едно идване ми е 20 километра. Има колеги на които им идва дори повече. Да не забравяме също така че 8 часа все още е час пик !!!

Редактирано от Antony

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Центъра не виждам да е по добра алтернатива на ЕКО-то! Къде на Сливница ще паркираме само хората които дойдохме на последната среща? По близко към Пловдив? Към 8 все още си е час пик и както каза -=airman=- би загубила както пак той каза западните региони на София (Люлин, Надежда, Обеля и Овча Купел).Да изчакаме предложенията но за момента според мен ЕКО-то е без конкуренция => справка сбирки на по многоброен от нашия форум този на БМВ.

Относно центъра - приемат се идеи за място с голям паркинг, освен екото.Относно Пловдив, Люлин, Надежда и т.н. искам само да кажа, че на БМВ клуба (явно ги ползваме за пример) на седмичните сбирки пристигат хората от Самоков и въобще не им е проблем. Относно многобройните фенклубове - те също не са очаровани от отношението и обстановката, липсата на места за паркиране в ЕКО-то и говорят за сменяне. ...Аз съм за и направо в Пловдив да си правим седмичните. :P p.s. Относно рено клуба - горките - дано наистина не го докараме дотам ;) (с този пост се опитвам да кажа, че хората трябва да правят компромиси понякога - невсичко може да е на 2 крачки от вкъщи)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Де да знам. Аз не се сещам за заведение с голям паркинг. Освен някой мол или кръчма на околовръстното. нито пък се сещам къде можем да седнем 50 човека та да можем да си говорим спокойно...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Големите паркинги са по моловете и на Арените :-)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

искам само да кажа, че на БМВ клуба (явно ги ползваме за пример) на седмичните сбирки пристигат хората от Самоков и въобще не им е проблем.

Ади и на нашите срещи идват хора от Кюстендил и не им е проблем :PПо скоро си мисля да си поговорим с управителя на смяна в Еко-то да има малко парко места по тези мероприятия, не само ние ами като цяло автомобилните форуми които си правим там сбирките. След 19:00 автомивката им не работи така че там не проблем да заушим цялото каре с коли. Според мен е по добре да се опитаме да решим така този проблем. Защото в центъра никъде няма да можем да се съберем повече коли от колкото на Еко. Просто всички паркинги в центъра са пълни на 110%. Така или иначе оборота който правим там всеки вторник само нашият форум е сериозен, и си мисля че може поне да опитаме да говорим с ръководствот на бензиностанцията? Аз поне във вторни ще се опитам да направя такъв контакт.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хммм, аз се сещам къде близо до сегашното има достатъчно място, но откъм заведение да се седне

http://bgmaps.com/map.asp?sid=e17b9e4575f1...ix=36&iy=37

кеф ви в Билата, кеф ви зад нея...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

искам само да кажа, че на БМВ клуба (явно ги ползваме за пример) на седмичните сбирки пристигат хората от Самоков и въобще не им е проблем.

Ади и на нашите срещи идват хора от Кюстендил и не им е проблем :fun:По скоро си мисля да си поговорим с управителя на смяна в Еко-то да има малко парко места по тези мероприятия, не само ние ами като цяло автомобилните форуми които си правим там сбирките. След 19:00 автомивката им не работи така че там не проблем да заушим цялото каре с коли. Според мен е по добре да се опитаме да решим така този проблем. Защото в центъра никъде няма да можем да се съберем повече коли от колкото на Еко. Просто всички паркинги в центъра са пълни на 110%. Така или иначе оборота който правим там всеки вторник само нашият форум е сериозен, и си мисля че може поне да опитаме да говорим с ръководствот на бензиностанцията? Аз поне във вторни ще се опитам да направя такъв контакт.
Пак за БМВ - те имат управителен съвет, който е договорил с управителя на ЕКО-то срещие и т.н. - вярвай ми - това не променя нещата - даже напротив. Аз предлагам ако искаш ела някой четвъртък на тяхна среща и ще видиш за какво иде реч.... нямам против срещите на ЕКО-то - просто на мен ми е писнало от простотиите там. Като говоря с хората по въпроса и гледам постове - май не съм само аз. p.s. накрая верно ще се срещаме по квартали и на месечни :tease:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това говори лошо само за управителите на ЕКО-то. А колкото до простотиите без значение къде ще са срещите ще има такива прояви - справки колкото искаш :tease: Перфектни неща няма, перфектни хора също и перфектни места!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хммм, аз се сещам къде близо до сегашното има достатъчно място, но откъм заведение да се седне

http://bgmaps.com/map.asp?sid=e17b9e4575f1...ix=36&iy=37

кеф ви в Билата, кеф ви зад нея...

Ето го и първото реално предложение . Пък и в района има 2-3 местенца с ядене/пиене.

Ако не дадете по-добра идея предлагам да се пробваме :tease:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хммм, аз се сещам къде близо до сегашното има достатъчно място, но откъм заведение да се седне

http://bgmaps.com/map.asp?sid=e17b9e4575f1...ix=36&iy=37

кеф ви в Билата, кеф ви зад нея...

Ето го и първото реално предложение . Пък и в района има 2-3 местенца с ядене/пиене.

Ако не дадете по-добра идея предлагам да се пробваме :tease:

 

Бариерата на паркинга на Била май се пуска към 22.00 или 23.00ч. Май не е много подходящо.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Kолегата е казал "място има достатъчно" ... никой не те кара да паркираш в била.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хиподрума блок 26 - с/у него е Билата има и площадче зад нея... 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно, зад БИЛА до Културния център Красно село има огромно место където можем да паркираме а и от другата страна също има, заведения бая там, PEOPLES, TOLEDO /то е малко гадно кръчме, ама/, ANTIQUE от другата страна, и е на 5 мин макс от сегашното място за срещи.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе ни peoples, ни толедо стават, освен ако са се променили в последните две години.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хммм, аз се сещам къде близо до сегашното има достатъчно място, но откъм заведение да се седне

http://bgmaps.com/map.asp?sid=e17b9e4575f1...ix=36&iy=37

кеф ви в Билата, кеф ви зад нея...

peoples може би става, там наистина има достатъчно място за всички... а и на ритуалната зала има предостатъчно място за Хонда автопарк-а...

може би Даката има какво да каже по въпроса? той има контакти там...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само не разбрах какво му е ЕКО-то? Че тръгнахме да се местим? Нито Толедо, нито Питълс, нито Антик са заведения за подобен род събирания. Да не говорим че там по това време такава бройка хора е изключено да се съберем с оглед на това че тогава хората вечерят в тези заведения!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

повечето автоклубове са на бензиностанции.опел;бмв;италианците,явно по добро място от това няма ако чак толкова е спешно да се сменя мястото на срещата,ами да е на някоя друга бензиностанция

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

какво му е лошото на Еко-то :1. рядко има място за всички - особенно за сядане 2. обсужването не е гадно - то просто липсва 3. заведение от което те гонят не е за предпочитане ( сперед моите разбирания )4. лятото ако се сещате ни караха и масите да си оправяме и да си почистваме като тръгваме :)5. храната е отврат и ако решиш да изядеш един сандвич, той идва след час 6. няма място за колите ( щом се е налагало да паркирам през 2 пресечки - значи няма )7. ако искате мога да помисля и да се сетя за още , но това е което ми прави постоянно впечатление ) -> липсва какъвто и да е комфорт !според мен има много подходящи заведения , които ще са щастливи да приютят срещи на форумите и ще се отнасят подобаващо , защото не сме ученици , които стоят там на по едно чайче цял ден , а правим свестни сметки !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

добре бе човек,от мен няма никакъв проблем,просто го решете.последните 2 страници само си говорим и нищо не става,някой да излезе със свястно предложение и да се гласува,все пак трябва да има мнозинство.аз не се наемам да давам идеи,щото после на някой като не му хареса и кой даде тази идея аааааааа Павката беше :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

НЯКОЙ да не се обърка - докато го измислим продължаваме с екото ... аз за сега се сещам за едно място, но обмислям още 2-3 понеже това за което се сещам ще ви дойде далечко на повечето

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

понеже това за което се сещам ще ви дойде далечко на повечето

Добре де плюни камъчето да чуеме къде е това място, туку виж станала работата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

картинга на дунев - писта има , кебапчета има , бира има , паркинг има , място в заведението има , обслужване има ... има и шорткът на там зад зоопарка за да се избегнат задръстванията около семинарията ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ааааай... супер... Малко са им слаби машините там, но за забавление става. Докато някои си говорят и си пият, другите можем и турнири да си правим, без да си рискуваме колите и главите. :) Жалко само, че машините им са толкова слаби. Разлика от 15 килограма в теглото на "пилота" предрешава крайния резултат. Аз например срещу 75 килограмов опонент нямам шансове. Само дано мястото е удобно за всички. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...