Jump to content
Guest prelude

Среща във Враца?

Recommended Posts

Guest prelude

Понеже на 23.май.2004г. си бяхме организирали среща във Враца,но нещо много хора се отказаха в последния момент и организацията явно ни куцаше тогава искам да направим втори опит,но с повече хора тоя път.Аз и братовчед ми бяхме единствените софиянци на нея,трагнали от София де,но после и Патрик се присъедини на място.Като пряк свидетел се убедих в гостоприемството на нашите домакини и си изкарах много добре.има много места на които може да се отиде,много места на които може да се почине и още повече места на които може да се пийне и хапне качествено:Pи понеже предния път имахме тварда дата за ходене до там,този път нека го обсъдим.чакам предложения и потварждения(но сериозни) за това кой ще може да ходи и кой не.не ме разбирайте погрешно обаче-никого не упреквам за слабата посещаемост последния път освен себе си и лошата организация.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Iltcho

Ами колегата е много прав. Патрик и те не останаха (надявам се) с лошо впечатление, а и скарата си я биваше. Изкарахме си весело. На тази среща ще бъдем повече (специално врачаните) защото лично при мен в студиото идват още 2 много запалени момчета :cool: Кажете кога е удобно и кой иска да дойде :lol: Веселбата ще е на 6+ сигурен съм :) Този път нека направим по-здрава организация и който иска да дойде :D Ние тук сме гостоприемни хора (могат да го потвърдят дошлите, които отмъкнаха и една бутилка страхотно вино като бонус :P ) и пак си беше веселба :D Изпуснахте погледи тип ТОЗИ :cool: защото се бяхме събрали 2 почти еднакви прелюда (Иво, тоя път ще съм се излъскал до неузнаваемост :cool: ) и ако тази вечер не заспя много рано утре ще има малко снимчици от миналата срещичка :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Iltcho

Ето и малко снимки от онази срещичка във Враца (съжалявам за качеството на снимките и забавянето, ама ми беше за първи път) :cool::P

Малко предистория : С Иво се чухме поне 10 пъти, че на него му беше първо пътуване насам, беше се стреснал, че никой не се беше появил в София на уреченото място и т.н. Когато се разбра, че никой не чака - още си спомням израза - ДА СА ДОШЛИ И ДА СА ЧАКАЛИ!!! Аз ТРЪГВАМ :) Вълнението беше на ниво а и емоцийте - вижте пристигането на Ивчо-Дивчо (както аз вече приятелски го наричам а и надявам се не се сърди :cool: ) или познат още като prelude :D:cool:

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Красив пирует нали?! :D Аплодисменти

:lol::P:P:P

Един разговор по телефона, за да разбера къде точно във враца е и колегата Patrik и ...вече се чакаме ;)

Публикувано изображение

Събрахме сееееееееееее-е-е-е ;) и оглеждаме нашите хубавици

Публикувано изображение

Хайде на кафееее ;) И малко да посъберем очичките на врачани с тези близначки ;)

Публикувано изображение

Вече сме се настанили, а около колите има поне 15 човека, които гледат, ах-кат, их-кат и се удивляват ;);) Имаше и такива погледи от една патрулка ;););) Ченгетата менаха поне 10 пъти покрай нас и само ни зяпаха с отворена уста ;)

Настанили се вече с Patrik един до друг, доволни и спокойни, че се намерихме ;);)

Публикувано изображение

 

Има още доста снимки, но снощи в 02.30 доста ми се спеше и ...

;) очаквайте съвсем скоро още и надявам се с по-добро качество ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Iltcho

Тази събота 3-ма врачански Хонда ентусиасти излизаме на пикник на балкана. Който е от клуба и е от Враца (съответно е във града в момента) Да се обажда. Някъде по темите трябва да ми има мобилния или да ми драсне едно л.с.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Tino

Хора часът настъпи за такава " камината " или разходка до Враца :D Аз лично с приятелката събота , ако е рекъл Господ палим гумите от Пловдив към Враца за да смачкам някъв си прелюд :lol::P;):P Знам че и Магнум ще ходи тогава натам,така че приемаме и други в опашката :) Който е навит да пише и ще се разберем :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Iltcho

Хора часът настъпи за такава " камината " или разходка до Враца :D Аз лично с приятелката събота , ако е рекъл Господ палим гумите от Пловдив към Враца за да смачкам някъв си прелюд :lol::P;)

Само ми ЕЛАААААААААААААААААААААААААААААААААААААА

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Magnum

как гордия ПРЕЛЮД ще се изправи пред сивика и ще го бие с не повече от 7 дължини разлика

добре аз няма да идвам тогава! да не ти развалям кефа :cool:)или идвам като пътник при тино, да давам старта!"ЕЛАТЕ ПОВЕЧЕ!" - хайде да се съберем повечко народ - вярно време няма много, за качествена организация, ама събираме се 4-5 фена и заминаваме, колко му е. Вече имам нещо като уговорка с Тино, събота в 11 часа в локалното на Плиска (може да се промени).Адаша (Рrelude) и той се кол-ебае но ще го раз-кол-ебаем и ще дойде!п.п. тино трябваше да отвориш нова тема, не да ressurect-ваме старата

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Iltcho

как гордия ПРЕЛЮД ще се изправи пред сивика и ще го бие с не повече от 7 дължини разлика

добре аз няма да идвам тогава! да не ти развалям кефа :D)или идвам като пътник при тино, да давам старта!"ЕЛАТЕ ПОВЕЧЕ!" - хайде да се съберем повечко народ - вярно време няма много, за качествена организация, ама събираме се 4-5 фена и заминаваме, колко му е. Вече имам нещо като уговорка с Тино, събота в 11 часа в локалното на Плиска (може да се промени).Адаша (Рrelude) и той се кол-ебае но ще го раз-кол-ебаем и ще дойде!п.п. тино трябваше да отвориш нова тема, не да ressurect-ваме старата
Аз съм на Химко с камера в ръка към 12.30 (Тино да не кара като бабичка :D:D ) и ще ви чакам там. Доколкото разбрах ще са Тино, мацката му, и Магнум за сега. Който иска и той да се поразходи да дойде.Искам да предупредя, че е доста мокро насам (цял ден валя и май няма да стане за разходки по балкана ама ...) go go go :D:D:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Tino

Еми наистина уговорката е такава,аз ще гледам да тръгна от Пловдив към 9 00 сутринта и към 11 най-късно предполагам ще съм в София :D Чакаме се с Иво а.к.а. Магнум на околовръстното на плиска,където и да е то :D:D Който иска да дойде е добре дошъл,но в моята кола вече няма място :D

Тино да не кара като бабичка

Ти ще караш като бабичка като дойда с моя дзвер :D:D:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Horse

Как мина срещата пичове ? Кой е бабичката :D ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Tino

Срещата мина добре,може би не пълна ( Илинчо а.к.а. Прелю-БА4 почна се оправдава че било мокро и затова нямало как да се дръпнем :D ) Но обеща че следващата ще бъде в София , така че :D да седни и да се мисли :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Iltcho

Срещата мина добре,може би не пълна ( Илинчо а.к.а. Прелю-БА4 почна се оправдава че било мокро и затова нямало как да се дръпнем :D ) Но обеща че следващата ще бъде в София , така че :D да седни и да се мисли :P

????????????? Хм, чудя се да извадя ли лог-а от irc, в който ти се оправдаваш с почти изпушилия ти съединител. А и се пита по едно време да ме гониш, ама ... :D:D тоз път имаме и свидетели ;) Бат Магнум беше :D:D:D доста поизплашен от импровизираната лека гонка по врачанските улици ;) Единственото, за което предупредих е, че във Враца точно в този момент има селяния или т.нар "панаир" и щъкат куки като луди. Не ми се иска пак да гърмя с актове ;) Колкото до среща в софия - Тино, нямаш ама никакви проблеми ;):D Ще премерим сили на неутрална територия, само да не започнеш пак да се оправдаваш със съединители и т.н :D:D:D:D:D:D Иначе страшно се радвам, че се видяхме и запознахме ;):blink::D:D:D;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Magnum

Стига с тези race-ове бе пичове, измъчих се на бавни коли този уикенд, някакви карбуратори някакви чудесии - повече ръмжат, отколкото вървят :blink: Добре че бях в настроение за разходки, а не за скорости. Поразходихме се погледахме мокрият Балкан - приятно беше!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Tino

Илинчо викам да му покажем на " бати " Магнум кво може carbo-power :blink::D:DП.П.Илинчо не ме дразни да не сложа туброто :D

Редактирано от Tino

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Iltcho

Илинчо викам да му покажем на " бати " Магнум кво може carbo-power :D:D:D

И аз това казвам :D На първата Хондова среща в София след като оправя шарнирите (мамка им след рециклиране пак хлопат :blink: за нови съм си) Magnum-e предизвиквам ТЕ!! Както сигурно и колегата Tino :D Ако не друго - поне смях малко ще направим на другите :D:D:D:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...