Jump to content
Трънчо

Продавам Лети жанти 15''

Recommended Posts

В крайна сметка реших да се разделя с тях. Малко данни - 15ки, 4 х 100, ЕТ 36, централен отвор 56.1 мм (заспиват идеално на Civic 5 без втулки). Само J-то не мога да им разбера :( но не е нещо необичайно с което да трябва да се съобразите. Няма какво да се лъжем - не са като от магазина, но нямат и нищо осезаемо като забележка. Просто нормални минимални следи от употреба. Най-голямото им достойнство е теглото - 7.3 кг потвърдено от 2 електронни кантара. За цената... не съм фен на изкуствено надутите цени за да става пазарлък и на наддумването. Казвам цената срещу която ще се раделя с тях и тя е 280 камъка. Намират се във Варна, но мога да ги метна лично до Русе, Шумен, Разград, Търговище и Велико Търново. Предпочитам някой да си ги вземе лично. Мога да ги пратя и на някой сериозен потребител. На незнайни хора няма да ги пускам на доверие - напатил съм се от такива изпълнения просто и то не веднъж, не се сърдете. Чувствайте се спокойни да ме търсите по всяко време на ЛС или скайп gogotyy

 

Ето за какво иде реч:

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

П.П: Това 2010 да не ви шашка. Състоянието в момента е 1 към 1 :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никой ли не иска сравнително запазени лекички капли? :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Монологът продължава :lol: Продават се до края на месеца.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

АЙде стига съм ги мъчил вече горките джанти. Остават си на колата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...