Jump to content
FALKON

ремап на комп

Recommended Posts

Колеги може ли да ми каже някои става ли моя комп за ремап-р1н ПОЗДРАВИ:huh: И саответно колко пари излиза?

Редактирано от FALKON

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Четене му е майката мен. На готово инфо трудно. Тук има инфо по въпроса ти. Отне ми около 30 секунди за да го намеря :) Дефинирай ремап?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Моя грешка, май исках да кажа дали подлежи на настройка,понеже искам да сменям бутала с цел сгъстяване,и ми казаха че може да не стане ако компа не подлежи на нстройка.Ако някои има инфо за моят мотор Д16У2 да сметне с бутала от д16а8 дали ще се постигне ефект някакъв:) МЕРСИ ПРЕДВАРИТЕЛНО и пак някои да каже колко излиза една настроика като пари,нали май имаше криза:D ПОЗДРАВИ НА ВСИЧКИ МАНИЯЦИ

Редактирано от FALKON

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма как да ти каже никой фиксирана цена, защото това зависи от човека, който ти прави колата. Все едно е да питам, колко излиза един сивик? Не дефинираш точно нещата, затова няма да получиш точни отговори. Настройка на пътя, или на дино? Час на диното в ХЕЕД е 150лв ако не ме лъже паметта. За цени на мапване няма да говоря да не обидя някой. Относно буталата от А8, обърни се към civicgonemad той беше правил такива магарии, ма в крайна сметка май нямаше кой знае какъв ефект.п.с. Знаеш ли каква е разликата между чипване и мапване?п.с. 2 - с този мой пост целя да те ориентирам, не смятай че се заяждам.п.с. 3 - писането с главни букви (капс лок) в чатове/форуми се третира като повишаване на тон.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От Pm7,P29 буталата пуснати в едновалова Д серия има смисъл, ако знаеш какво искаш от колата ти моят д16 е с такива бутала и е доста по-добре от стоковите :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Не беше магария :). Вървеше си доста... Ама като гледам ще ги слагаш в 1,6 В-тек двигател... И може да ти дойде множко сгъстяването. И при това пожение ти трябва 100% ремап. Аз до ремап не стигнах че ми се окучи маслената помпа. Моята беше настроена от R-racing и ефект имаше доста хубав. Казвам настроена не ремапната. В Стара загора на шосето и т.н. Чипната и малко пооправени смесите.С 3-слойна гарнитура го изкарвам 12,64( по калкулатор). Ако пилиш и главата ще ти дойде още повече. И до колкото съм запознат d16y2 е ОБД-2... демек май не се ремапват тея ECU-та.

Редактирано от civicgonemad

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...