Jump to content
sharpbg

Климатик civic d15b2

Recommended Posts

Здравейте на всички хондаджии. Днес останових една липса по климатичната система на автомобила ми: Хонда сивик с двигател д15б2 94г.

Та въпроса ми е за какво е дадената част, която съм оградил гледам някъкв конектор, но при мен липсва, като къква част да го търся /наименование/, и ще мога ли да го намеря по магазините или от някоя автоморга да си го търся. Благодаря предварителноПубликувано изображение:)

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги и аз имам тази идея , давайте съвети ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колегата Sebulba ви е дал много точен линк за какво служи дози диод (НЕ Е КОНЕКТОР).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Колегата Sebulba ви е дал много точен линк за какво служи дози диод (НЕ Е КОНЕКТОР).

ОК разбрах за какво служи този диод, но не ми е ясно от каде мога да си го закупя нов мога ли или от автоморга? Не е нормално според мен да го няма там при положение, че си има обособено място. П. П. линка и инфото в него може наистина да е точен, но дали в мен е грашката или в преводача, но савсем ме обърка информацията като превод говоря. Редактирано от sharpbg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Набързо погледнах в линка на колегата.

Пиши, че този Диод е за електрическа стабилност на системата.

Предпазва от претоварване, иначе няма да има промяна в работата на климатика с/без него.

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

По-скоро този диод е да не връща напрежение от намотката на съединителя кум инсталацията когато климатика е изклучен за да не задейства релето на климатика когато е технически изклучено.П.П.Взимай диод от първата автоморга.

Редактирано от jokera

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...