Jump to content
Георги Ромеов

Таван на Accord VI

Recommended Posts

Здравейте съмишленици,интересува ме как си лепите падналият таван,видях че доста сте с този проблем,който за жалост се яви и при мен.Благодаря предварително за всички идеи.Кажете моля ви самият таван от каква материя е направен,че карах 323F и на нея беше някакъв гаден стъклопласт,който се почупи навсякъде!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като за начало, ползвай повечко търсачката на форума + Гугъл :dry: Темата е разисквана многократно, не само тук. Принципно постановката е една и съща.А ето конкретна тема от колега със Сивик 6 ген. англичанка, трябва да е най-близо до нас -> http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=25553

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колегата ти е дал вече правилната тема за четене. Само като съвет от мен, ако ще го правиш сам, след като очистиш стария разложен дунапрен, мини кората леко с кореселин, той изпарява бързо. След това нанеси един тънък слой лепило на кората, защото този тип пропиват и го изчакай да съхне поне 4 часа, ако може и цял ден е най-добре и чак тогава пристъпваш към истинското лепене. Притискането на плата може и с парче от същия плат, защото с валяк може да станат и черти.Кората не е толкова чуплива, но това не значи че не трябва да се внимава с нея, тъй като ако я сгънеш някъде повече, после ще личи на плата.Успех

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ви много,темата за Сивика е направена наистина много добре.Относно забележката търсих доста преди да отворя темата,но проблема бе в това,че търсих конкретно за Accord,а и немисля че е чак такъв проблем,че съм пуснал нова тема.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...