Jump to content
Guest maddog

Най-малкия Хонда фен...

Recommended Posts

Guest maddog

...и се казва Никола.След много дълго ходене по мъките,т.е. лекари,домове и служби от всякакъв вид,най-накрая и на моята улица изгря слънце.Днес си взехме у дома най-накрая един хубав здрав момък дето вече навъртя 10км в Рекса...не знам какво да кажа от радост,нито къде се намирам.Исках да споделя с вас,фенове и приятели.Снимки обаче ще качи my brother from another mother Roadracer.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest roadracer

Ето го мъничето с неизчерпаема енергия и вроден усет към марката ! Да ти е жив и здрав братко мой ! :D

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

->>> Little DOG-Boy <<<-

Редактирано от roadracer

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest STANCHO 1

Честито, да ти е живо и здраво и да стане още по голям фен от теб :D:P;);) Малкия дог ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest mihho

eeeee честито колега да ти е жив и здрав...голям е сладур...радва ме много...и само щастливи моменти... :D:P;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest MIYAMOTO

Жив и здрав да ви е малкия :D Искрено ама искрено се радвам,че има такива хора като вас в България :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Д-р Конова

Прекалено развълнувана съм в момента и мога да кажа само...да ви е жив и здрав ! Нямам повече думи !! :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest west bam

честито да ти стане здраво и силно детето и по скоро да скочи на хондето ти да го разтрива :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Founder

Честито колега! искам да пожелая на тва прекрасно малко създание най-вече Здраве ... останалото с течение на времето ще си дойде на място! :D... и пещерчето да се лее за здраве ;):P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest stonez

Ух, че сладко бебе! Да е живо, здраво и да Ви носи щастие и радост, през целия живот. Заздраве!

Редактирано от stonez

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Rust

Много здраве и всичко да е 6 ! Евала :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest benji_crx

да ви е жив и здрав малкия юнак,да ви носи много радости в къщи.всичките ви мъки си заслужаваха.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest darius

Честито,жив и здрав и много радост да ти носи.... :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Dragi4

Честито,да е жив и здрав юнака:DУсе6та се ве4е 4е има тунинг проекти за колата на ба6та си :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Harvester_of_Sorrow
Бате да ти е живо и здраво момченцето и вие покрай него;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Noodle

Честито! Да ви е жив и здрав юнака и много да ви радва!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Tino

Честито колега , да ти е жив и здрав , да те радва и да му се радваш много ;) Виждам че страстта към хондите вече е изписана на лицето му ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest J&D

Щастие и успехи за цялото семейство!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Maina 6th gen

БРАВО ДОГ;) Честито от мен и фемилито;) ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Venci

Честито. Дано да имате само щастливи моменти и да слушате ;) . И живи и здрави.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest krasimir_01

Честито колега много здраве, щастие и късмет на цялото семейство и много да ви радва бебока ;);)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest maddog

Благодаря на всички.Някои от вас знаят какво е...а на тези които не знаят им пожелавам от сърце да разберат.Няма нищо сравнимо с това.Това малко човече ме накара да се замисля за много неща.И да си спомня,че: Мога да се усмихвам без да ми е стегнато сърцето Мога да се радвам на момента Мога да се лиша от всичко,когато имам цел Мога да съм по-добър човек,поне с една идея...от това,което съм Мога да плача като пич,макар че съм на 35......и във връзка с последното ми се иска да кажа че ако НЯКОГА,по НЯКАКЪВ начин съм ОБИДИЛ,НАРАНИЛ някой тук с нещо,нека ме прощава,не е било нарочно.Един пич от този форум след вчера ми каза,че това което сме направили го е накарало сериозно да се замисли и да вземе мерки за нарастването на броя на българчетата... ;) По-хубаво от това,здраве му кажи...толкова от мен и Бог да ви пази по пътищата.А на някоя национална ако мога ще почерпя...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest tirex

А бе кво да ти кажа след другите.Това е най голямото щастие в живота ти.Да е жив и здрав бебока,карай по нататък все така,че да не е самотно бебчето ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest giorgio

Ужансо ме трогна тази тема!И мен ме замисли за....такива работи!Да ви е живо и здраво съкровището и да ви направи много, много горди!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest kvento

Честито и от мен.Да ви е жив и здрав малкия принц.Здраве и щастие за цялото семейство другото се нарежда.НАЗДРАВЕ за ваше здраве.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ma4o

честито ;) и да ви е живо и здраво момченцето и да ви радва много в тоз живот ;) това е наи-голямата радост в живота ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Antony

Честито да ви е. Много да ви радва и като поодрасне малко го чакаме в Honda отбора ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest dragorip

ами и от мен едно голямо ЧЕСТИТО колега да сте живи и здрави всички във вашето семейство и дано малкия да навърти повече километри от всички ни с любимата нам марка

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Pi4a_stz^

Честито и от мен да ти е жив и здрав малчугана и да го взимаш на срещите да бразка сокче с нас :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Renzo_80

ЧЕСТИТО много,много здраве и щастие на малкия бебок :) ,и много радост да ви носи.Това са най-страхотните моменти в живота на човек:)Свалям шапка на хора като Вас. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Policman

Честито:) :) Много весели моменти ви очакват,пожелавам ти да ги изживееш пълноценно :)

Редактирано от Policman

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest iceman1234

Честито, да ти е живо и здраво и все повече да ви радва в къщата! И почвай да събираш за още Хонди, че то каквото е фенче, няма да си виждаш твоята често! :D:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Didko

:rolleyes:

Жив и здрав да ви е малчугана и с много бензин в кръвта!

Татеее, купи му едно такова:

Публикувано изображение

 

:rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest maddog

Пак благодаря на всички ви.Хахаха,тате ще му открие сметка и ше сбираме за S 2000...Тъкмо докато порастне ще им падне цената.... :rolleyes: .Роудрейсъра може да качи клипчета как се ослушва юнака в Рекса.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest atanasbe

наистина много е сладък малкия жив и здрав и много късмет в живота :rolleyes:само ако знаеше колко народ го е видял и му се радва от цяла българия

Редактирано от atanasbe

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest paRADOx

Жив и здрав да е малкият бандид, както и всички около него!Пожелавам Ви много щастие и здраве!И накрая ще кажа само: БРАВО:lol::D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest icho

Колега да ти е живо и здраво и вие покрай него:D:))))И аз преди 8 месеца се сдобих с една принцеса и мога да ти кажа че напълно те разбирам.Трудно е да се опише!И аз като теб,само че малко по млад,но 110 килограмов като я видях неможах да се сдаржа;)))А беше само на 15 минутки живот:DПожелавам на тези които не са го испитали да го испитат,защото никои не е победил природата,а това е нейния апогей:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...