Jump to content
Traccer

Юредически въпрос

Recommended Posts

Колеги случи ми се нещо страно.Паркирам в 3 чеса сутринта на неплатен паркинг и отивам да ям,след 5 мин се чуват викове и крясаци поглеждам към към колата си ,виждам как е удрят колата с камък които ми изкревява калника ,хвърления камък е от терасата на една кооперация.Аз се обаждам на полиция след малко идва патрулка и криминална полиция да останови щетите по кола и в последствия виждаме че тея като са хвъляли камъни са счупили и една витрина 3 м на 3 м 1 см широка.Полицайте рестуваха 2 пича и 1 мадама ,аз писах обеснение и ми казаха че ще има дело.Въпроса ми аз сега се водя свидетел-потърпевш какво се случва като дело,на практика ще получали пари да си оправя колата,щото тия бяха някви наркоманчета и не работи ли ,няма ли доходи ,това разбрах от полицията .А верно ли да подам граждански иск за дело е 250 лв ?П.п Моля само запознати да ми отговорят или хора изпадали в подобна ситуация.

Редактирано от Traccer

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Колега оправи правописа , че ако трябва да подаваш жалба в писмен вид няма да ти я уважат в такъв вид :) Сигурно е от това , че си афектиран но все пак..Според мен си поправи колата първо пък тогава чакай парички.Неприятна случка но нали на теб ти няма нищо което е най-важно.

Редактирано от Mkilla

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега и аз имах подобен злочест проблем миналата година,само че в по-тежък вариант :((( Един ми наскача на колата(напълно непознат,все едно БТР беше минал през нея),някои може да кажат,че не може ей така нали да ми наскача на колата някой без причина обаче е така,защото освен на мойта наскача и на още една,а на друга разби прозореца с ръце и го арестуваха на място.Тогава полицаите ми обясниха,че трябва да си заведа граждански иск,но първо трябва да мине психическа експертиза да се установи дали е вменяем(по-спомен тва трае 6 месеца) и вече ако спечеля делото зависи той какви доходи има,дали е женен, има ли деца,защото ако има за тях трябва да остават поне по 200лв. за преживяване и т.н.Та с две думи оправяй се сам или виж ги намери тия щом знаеш къде живеят и виж дали ще ти дадат пари.П.П. мойта история стана посред бял ден 13:20ч.,аз слязох да го пребия тоя обаче беше изпаднал във фаза и озверял, само вика давай давай...пък си беше яко ко*еле

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...