Jump to content
anikolov

дистанционно за аларма

Recommended Posts

Здравейте, Карам Civic Hatch 93-та (EG4) с оригиналната аларма и дистанционно, което в момента вече изглежда така: http://db.tt/TOUkKQNm и много ми се иска да го подновя, но не знам дали мога да му намеря някаква нова "кутия" или трябва да се сменя цялата аларма ? Също така ще съм благодарен, ако някой може да каже от къде мога да се сдобия, тъй като и в ebay не намерих такива кутии. Благодаря на отзовалите се!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Алармата ти въобще НЕ е оригинална. Нова кутийка ще намериш много трудно. Моя съвет е да махнеш старата аларма и да сложиш нова.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много не разбирам ,но не можеше ли да се обучават допълнителни дистанционни,и го изхвърляш старото?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а където продават аларми и всякакви цигании нали имат едни правоъгълни с прибиращ се ключ чувам че цената за монтаж е 50лв но не знам къде с точност имаше един магазин във варна по улица др железкова ..като тръгнеш от булеварда към омв вляво имаше такава фирма даже бях ходил и ми предлагаха доживотна гаранция запалвания уу муу за 250лв и алармата беше с такъв ключ :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

@slus4o© а за вариант 2 имаш ли представа дали в Бг някой продава и единични бройки (видях в този сайт, който си постнал, че могат да се поръчат минимум 10 бройки.) Предполагам, че като се сдобия с едно такова универсално дистанционно за дадения диапазон честота, пак ще трябва да отида при някой алармаджия да ги "нагласи" нещата ? И то в такъв случай направо едни 100-тина лева за нова аларма с ново дистанционно не е ли по-добрият вариант ?

Редактирано от anikolov

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Препоръчително е да отидеш да ти изкубнат старата аларма и да ти сложат новичка .. 2 дистанционни няма ядове .. за 100 лв можеш даже и някой блокаж на запалването да ти сложат ..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

anikolovВземи си една българска аларма (MILENIUM ти препоръчвам) за около 70-80лева не знам колко струват в момента и си я сложи сам.п.п.Ако искаш ще ти помогна с указанията как да я сложиш.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...