Jump to content
red_devil

продавам сивик 5генерация хечбек

Recommended Posts

Накратко колата е 1.3 16valve 94година цвят светло сив металик и ще се продава само във форума!Колата е обслужена преди 1000километра с най доброто което ми се предложи като вариант в сервиза.В момента я карам с Repsol 10w40.Колата не гори масло.Радиатора ми беше стар и се проби,смених го с нов.Всичко е платено+винетка до края на годината-ел. стъкла-ел.шибедах-хидравлика-abs-заводски теглич,така е излезнала-който свалих веднага след като я купих по желание на клиента си го получава-фарове ангелски очи на Sonar с рингове и лупи на късите + ксенон-крайно гърне от 1.6vtec-сложено преди 1месец-катализатора е сменен със ново резонаторно гърне-преди 1 месеца -чисто нов интейк със силиконово коляно +спортен филтър-лед осветление по таблото бял изчистен вид-музиката ми е доста скъпа няма да споменавам цифри, копувана е чисто нова-смених заводския пайнер със сони и тези който мислеха че сони неможе да свири им промених мнението!Стъпало само за баса,елипси,преден фон и сд-калобрани предни и задни-купих две предни гуми Bridgestone Potenza 185/55 R14-преди два месеца -задните гуми Michelin Energi 185/60 R14-затъмнени са задните стъкла -75кс но нее карана на дино тест а и не смятам да я карам!Върви добре,и е икономична.забележки:Колата нее гаражна когато я купих нямаше никакви забележки с изкл.на стопа който беше пригорял.Смених го на първата седмица!Задната врата след време изгни тежко и преди една седмица купих друга без ръжди лятото ще я сменям.Най-добре е колата да се огледа на място в гр.Пловдив снимки пращам по скайп,за връзка с мен:на лични и на GSM.0877264720 Цена 2500 със всичко

Редактирано от atoma
Снимките са задължителни, според правилата, и като такива до 22:00ч на 07.03.2011г. следва да бъдат сложени в обявата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата вече е със лети джанти 15ки и др няма да се продава моля,темата да се закл.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...