Jump to content
HCT

Закупка от Ebay

Recommended Posts

Интерисува ме фарове ли било стопове ли било или халогенни няма значение .. даме ориентирате доло горе каква може да е доставката на едни фарове . ? :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма да е лошо да ни ориентираш от къде?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всеки продавач в еВау сам определя доставката си.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е точно така.Сам определя по какво ще ти ги прати и от там каква е цената.При всички случаи за фарове под 80 долара доставка няма, даже сега вдигнаха малко цените и може и под 90 да няма вече.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Купувал съм почти еднакви артикули от продавач, като единият нямаше доставка, а другият имаше. Имаха 4-5$ разлика в цените.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Слагат си handling fee.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Незнам каква е процедурата с ибей .. затова питам и доло горе гледам сякаш неса доста парички частите ама доставките маи са солени .. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Незнам каква е процедурата с ибей .. затова питам и доло горе гледам сякаш неса доста парички частите ама доставките маи са солени .. :)

Точно така . То трябва да си пише като избереш до къде да ги доставят колко е цената ? Не съм поръчвал но съм гледал , че има такова нещо .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За да виждаш цените с доставките, ето какво трябва да направиш. Първо пишеш какво търсиш, след това избираш от това падащо меню сортиране на цени + доставка (от най-ниски към високи и обратното) :

 

Публикувано изображение

 

 

След това избираш BGR :

 

Публикувано изображение

 

 

 

И вече цените ти се сортират както си задал + цената за доставка отдолу :

 

Публикувано изображение

 

 

 

Срещу цената пише Buy it now, това означава, че цената е крайна. Ако не го пише значи продукта е на търг.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако си избереш части от англия, имам човек, който прави доставки от там и взима 10% за да свърши цялата работа. Ако те интересува пиши ми и мога да ти кажа когато си избереш нещо на каква цена ще достигне до теб. Мацката е много точна, даваш и заявка, превеждаш по банка парите и веднага щом дойдат нещата се виждате и ги получаваш. Ползвал съм я за пазаруване от спортс директ, също от е-бей за една клавиатура за лаптоп и всичко е точно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...