Jump to content
Цветелин Съйков

Разход на гориво CR-V 2007 Дизел

Recommended Posts

Здравейте,Какъв трябва да нормалният разход на гориво за този автомобил при скорост от 130км/чОтскоро карам този модел и при мен разхода при 130км/ч на равни участаци не пада под 10л; при 100км/ч - около 7л (данни от борд комщютъра за моментният разход)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Карам CR-V 2006г. двигател-N22A2 ,който е сигурно като твоя.Писах някъде за разхода при мен, но да ти кажа пак: лятото,София-Албена на вкл. климатроник, скорост от 120 до 170 км.ч.-6.5л.на 100км.,като последните 80-100км. бяха градско и по чукари.Зимата сега ,знаеш голям сняг, киша, боксуване-отвреме на време,градско-натоварено и дръстеняк 9.5л. на 100км. Засичам разхода по испитаната схема /пълен -пълен/ която е най-точна,а компютара за времения разход естествено си показва различни стойности, в зависимост от натовареноста на двигателя.Между другото, разхода се влияе и от стила на каране-например жената кара по-икономично от мен и то в порядъка на 1-2л. на 100км., но това при нея си е фикс идея , за разлика от мен.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

при мен е около 6.5 извънградско , 8-9 градско. А другата автомат среден разход 9.3/100

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...