Jump to content
ATMV

Отказаха ми мигачите

Recommended Posts

Здравейте! Отказаха ми мигачите, мисля, че проблема е в релето понеже са ми правили проблеми и сега явно е дало фира. Имам аварийни. Ако миже някой запознат да ми каже къде се намира въпросното реле и как изглежда? Колата е сивик 5-та купе. Поздрави

Редактирано от Mad`Head

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Релето се намира на таблото с бушони под волана над бушони 22 и 23, релето е с три крачета отваряш и презапояваш.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вътре в самото табло на бушоните ли се намира? Точно над 22 и 23 влиза букса с три крака, идваща от релето на аварийните(предполагам, понеже като му откача някоя от буксите и аварийните спират) :(

Редактирано от Mad`Head

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аварийните и мигачите са на едно реле. Но може и с лостчето за мигачите да имаш проблем.То също се разглобява и почиства.А за буксата над 22 и 23, явно някои е правил магарии из колата ти ;)

Редактирано от jokera

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря колега! Значи след като се оказа, че не е от релето, разглобих лостчето да видя дали няма някой мизерия там, както ме посъветва колегата. Оказа се, че и там всичко е наред. Накрая извадих копчето на аварийните и размърдах жиците към буксата. За момент дойдоха мигачите, но след като няколко пъти включих и изключих аварийните пак спряха да светят. Раглобих копчето и напънах/отворих малко пластините, сглобих го и всичко си дойде на мястото. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...