Jump to content
Юлиян Петров

Работа като автомонтьор

Recommended Posts

Здравейте, от много отдавна искам да се занимавам с автомонтьорство, но нямам опит, а всички сервизи търсят хора със стаж. Имам причина да си мисля, че ми се отдават нещата, но никога не съм се занимавал с ремонт на коли. Ако някой може да помогне да се развия в тази сфера или да даде съвет, да пише! От Пловдив съм.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съвет който знам от личен опит (от преди 1-2 месеца) - не питай по малките сервизчета (тъй като в тая криза нямат пари и за заплати - съответно не търсят хора) а по големите оторизирани сервизи ;) Обикалях много и накрая започнах да търся по оторизираните и сега работя в Опел :lol: едит: и аз нямах стаж (средното ми е техническо)

Редактирано от Clinku

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Радвам се, че си успял да си намериш работа, но ти все пак имаш техническо образовение, а моето е гимназиално. А за съжаление, където и да търсиш работа първоначално те оценяват според образованието и опита, а не по личностните ти качества или колко си перспективен.Оказва се, че колкото и да си кадърен, ако нямаш опит имаш две възможности: да те уреди близък и да се докажеш или да се намери някой, който да си търси хора, който изглеждат перспективни и е готов да им даде шанс. Аз нямам много познати в града като цяло, камо ли в тази сфера. Затова ми остава втория вариант. Той е много малко вероятно да се реализира, но пак е нещо. Още повече, че си знам интелектуалния багаж и си знам възможностите, остава само да се намери някой достатъчно смел, за да ми предложи работа в тази сфера, съответно и обучение.P.S. Извинявам се, че съм написал темата в грешен раздел!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако не ти се усмихне късмета можеш да изкараш курс, който е платен за придобиване на някаква квалификация. Достатъчно е да напишеш "курс автомонтьор" в Гъгул и да видиш информация по въпроса.Желая ти успех!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ееее те пък с големите изисквания.... все едно търсят някой ядрен физик! И като дойде време за заплата - стипци.Всеки с малко сръчност би се справил с подходящото обучение. Необходимо е само да е лоялен, а това не го пише в никоя диплома. Колегата е прав- потърси в големите оторизирани сервизи (един приятел така успя). Успех!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз се пробвах но сега момента и времето е такова че без да имаш познат който да те уреди няма как да стане номера :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...