Jump to content
gendov

Съвет за амортисьорче за двигател на д16

Recommended Posts

Здравейте колеги, мисля да си сложа амортисьорче за двигател на д16.Моля за вашето мнение.Заслужава ли си?Публикувано изображение

Редактирано от gendov

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да кажат колегите ,че и аз искам такова нещо .Ако някой знае да сподели и някаква марка която ще върши добра работа.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това предполагам играе ролята на демпфер (успокоител на вибраций) или се бъркам :)

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам такова,марката е Теджива.Като цяло върши работа,особено при турбинираните мотори.Намалява накланянето на мотора при потегляне и при превключване на предавките.Недостатък е,че предава вибрациите от мотора към купето,но не е болка за умиранеПубликувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам такова,марката е Теджива.Като цяло върши работа,особено при турбинираните мотори.Намалява накланянето на мотора при потегляне и при превключване на предавките.Недостатък е,че предава вибрациите от мотора към купето,но не е болка за умиранеПубликувано изображение

 

Колега ако имаш впечатления, кои вибрации са по силни от мотора към купето на по твърди тампони или на амортисьорчето?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предава повече вибрациите на ниските обороти към купето.Особено като държиш волана доста се усещаПубликувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пепи е уцелил десетката , Tegiwa предлагат доста качествени неща , лично съм ползвал доста части от гамата им и разочарован не съм оставал ...

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С твърди тампони вибрациите са по силни И това всъщност не е амортисьорче а 2 полиуретанови втулки,които в зависимост колко са натегнати една към друга придават различно усещане :)Аз лично най голям ефект усетих когато втвърдих успокоителните тампони и сложих такъв damper kit

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...