Jump to content
cWarrior

Проблем с Д13

Recommended Posts

Още лятото чистих карборатора и примерно съм на 3та на 2500-3000 оборота и като пусна газта много придръпва малки обороти има всичко е както трябва на 5000 като пусна газта не придръпва..Някой имал ли е този проблем ? Мощност си има само това придръпване е проблема

Нищо не съм пипал по карба освен , където съм го почистил...

Редактирано от Midway`

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щом имаш стабилен празен ход - няма логика в това, което си написал!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е карбуратор, всичко може да се очаква. Също така при ниски обороти като подадеш ряско газ и се получава едно забиване на предницата и след 1 сек. почва да ускорява :)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Огледай тампоните на двигателя за всеки случаи.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е карбуратор, всичко може да се очаква. Също така при ниски обороти като подадеш ряско газ и се получава едно забиване на предницата и след 1 сек. почва да ускорява :)

Това беше в началото като карборатора беше запушен .Ще прегледам тампоните ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е карбуратор, всичко може да се очаква. Също така при ниски обороти като подадеш ряско газ и се получава едно забиване на предницата и след 1 сек. почва да ускорява :)

аз имам такав проблем... в карбуратора ли е при4ината и ако е..... какво трябва да направя ??

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изчисти карбуратора.

добре колега.. и още нещо искам да попитам, сутрин колата работи на много високи обороти... по принцип знам 4е така трябва докато загреее но в моя слу4ай са прекалено високии може би около 2000 оборота..Понеже нямам обортомер и не сам сигурен.... възможно ли е да има нещо прецакано ??? благодаря предварително :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изчисти карбуратора.

добре колега.. и още нещо искам да попитам, сутрин колата работи на много високи обороти... по принцип знам 4е така трябва докато загреее но в моя слу4ай са прекалено високии може би около 2000 оборота..Понеже нямам обортомер и не сам сигурен.... възможно ли е да има нещо прецакано ??? благодаря предварително :)
Така си работят хондите при студен мотор,като позагрее си падат...колкото е по студено толкова по високи могат да бъдат,до 2000

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На -28 градуса миналата зима моята колица до 2300rpm стигна.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2 000 оборота са нормалните. Ако почукнеш леко педала на газта падат на 1500, но след това пак се покачват леко. Чакаш да угасне смукача и палиш гумите :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...