Jump to content
EmZvr

Пръскалки за фаровете за англичанка

Recommended Posts

Купих си част от комплекта (казанче, помпа, копче и пръскалки с маркучите) , който ми трябва за пръскалки за фаровете. Моята англичанка фабрично няма. Може ли някой колега с такава да ми снима под таблото релето за пръскалките и как върви окабеляването или да ми обясни. Понеже друг колега продава на части англичанка, която е разглобена и трябва да му обясня какви части ми трябват от ел. инсталацията.

Редактирано от EmZvr

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма ли кой да помогне :unsure: Май ще си остана накрая с пръскалки за фаровете само за красота..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Що не си прочетеш в service manual-a?Има всичко, за което питаш.Смени и казанчето- на тези с пръскалките е по-голямо(поне при accord-a)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко е оф, ама да си кажа. На предната кола имах измиване на фаровете. Това нещо там пръскаше заедно с предните пръскалки, ако си включил фаровете. казанчето за течност беше 8 литрово. Та това измиване на фаровете поне по мое виждане не върши почти никаква работа, или поне аз не съм забелязал някакъв кой знае какъв положителен видим ефект. Единствено течността свършва с темпа на двулитровото при коли без измиване на фаровете. Нямам сега тази екстра и въобще не ми липсва. За разлика от управлението на музиката от волана например.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Намерих каквото ми трябваше. Ако все пак някой се интересува ето това е релето за миене на фаровете:

 

38310-SK4-SO10-M1

Публикувано изображение

 

Иначе да не е от най-полезните екстри, но като си наумя нещо нямам спирка :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...